Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Iron Man

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smok keşke çevirmeyeydin im'i severdim şimdi resmen tiksindim pezevenkten ne bu böyle alkoliklikmi ararsın katliammı arkadaşlarını satmakmı.İlk resimdeki teknolojinin halinden ve stark'ın vietnam'a gitmiş olmasından olayın vietnam savaşı zamanında olduğu sonucunu çıkarıyorum yani 60 ların ikinci yarısı falan bu eleman o zaman 20 küsür yaşındaysa şimdi ihtiyarın teki olmalı yaşına dair bişeyde göremedim.Çok fazla olayı çok kısa bi zaman diliminde yaşamadıysa şimdi 60 lı yaşlarında ihtiyar bi bunak olmalı.Eline sağlık baya bi uğraşmışsın ama baya tanımadığım isim geçiyo arada wolverine'de de vardı tanımadığım yığınla adam.Thor'a da kıyısından bi giriş yapmış oldun artık sıra çkiç kafalı tanrıya geldi heralde.İM için onu ertelemiştin...
Sağ olasın. Hulk'u isteyen çok. Hulk'u verelim önce, sonrasında Thor'a başlarız. Onun alt egosu bayağı problemli bir kişilik, o yüzden konusu karmaşık geçiyor.

Son düzenleme:
gece canım sıkıldı bir çeviri okuyum dedim süper bir çeviri idi çok saol inşallah başka marvel karakterlerinide çevirirsin hulk ve spiderman ı merak ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık