Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Sen bir ara Akainu ile amiraller aynı seviyelerin adamı diyordun. Hala öyle mi düşünüyorsun merak etmiyorum çünkü öyle düşündüğünü biliyorum. :D
Denklemim böyle:
Akainu - Kadio - Mihawk - Dragon
Kizaru - Kuzan - Shanks - BM
Fujitora - Teach - Ryo? - Luffy?
Akainu ile Amiraller evet hala yakınlar. Çok fark yok arada bana göre, tahmin ettiğin gibi. :D

Akainu'ya karakterli biri diyemem ama kendi adalet anlayışına gore hakaret ediyor çoğunlugun iyiliğini esas alıyor
Bunun doğrudan benim dediğim konu ile alakası yok ama orada altını çizdiğim husus suçlu olduğunu düşündüğü an masum suçlu ayırt etmeksizin yok etme iç güdüsü var.
Squardo olayıda basit efor harcamadan kayıp vermeden Wb'ye vereceği maksimum hasarı vermeye çalışıyor squardonun vereceği hasarı belkide yüzlerce asker zar zor verebilecekti ama sadece konuşarak hasar verebildi wb'ye yane gücü yetmeyecek diye birşey yok tek yumrukta yüzünun yarısını aldı Wb'nin
Yine yanlış bilinen bir şey orada yüzü veren daha doğrusu umursamayan Babalık alıyorsan al deyip peşine tek attı Akainu en son çaresizlikten yüzünün yarısı yokken ona tek atan adama lanet okuya okuya yerin dibini boyluyordu. Squardo olayını da nasıl desem işinize geldiği gibi yorumluyorsunuz da neyse hadi onu öyle kabul edelim :D Ama ne hikmetse başkalarına öyle oyunlar yapmıyor. Mesela Teache? Sonra Shanks olayında geri vites yapması. Şimdi dersiniz ki Sengoku emri falan Robin olayında insiyatif alan burada da alır. Geçiniz.

Son dediğinde saçma dünyada bir düzen var neden tüm yonkouları karşısına alıp birsürü kayıp versin tüm yonkouları yok etse bile Yeni Dünyada birsürü ada başıboş kalacak sadece Wb öldüğünde düzen nasıl sarsılmıştı ki onun yerine geçecek Teach, vardı bu sefer Yeni Dünyada tamamen anarşi olacak niye böyle bir riske girsin?
Akainunun öyle bir derdi olduğunu düşünmüyorum. Adam yonkoulara meydan okumak için merkezi yeni dünyaya taşıdı. Hadi diyelim Gorosei falan denklemi düşündü engelledi, savaş lordlarının kaldırılmasına müsaade ederler miydi denge diyip. Son kez diyeyim Akainu senin düşündüğün gibi biri değil...

Yav Kinemon'u Tama'yı öldürmeyi bırak bayıltamayan Kaido'mu yenecek Sengoku'yu, Franky'e Chopper'a Robin'e meze olan Mom'mı indirecek Garp'ı Amiraller hofaş eder bu isimleri.(Bak bu açıdan bakınca nasılda eziklermiş değil mi Yonkou'lar)
O sahnelerle bu sahneler bir mi? Biri Oda'nın sıçıp sıçıp sıvaması, sonrada üzerine çiçekler çizmesi, diğeri ciddi sahneler. Sıvama sahnelerinden örnek verecek olsam Coby -Aka, Garp - Luffy, Luffy - 3 Amiral örneklerini verirdim.

Bu konunun cevabı çok açık. Hatta bu konu ile ilgili olarak başka bir açıdan cevap vereyim. Şimdi bu Akainu denen şahsiyet kendi adalet anlayışı çerçevesinde masumların olduğu gemide bir tane suçlu olduğu düşünülen çocuğun olma ihtimaline binaen yok etmiş bir karaktersiz. Aynı şekilde Luffy Ace olayı da malum. Beyazdakala gücü yetmeyeceği için Squardo olayı da malum. Daha da sayarım da neyse. Şimdi bu karaktersiz gücü yetse yonkoulara saldırmadan durabilir mi? Duramaz. Saldıramadığına göre gücü yetmiyor. Bu kadar basit.
Her şeyi geçtim, adamlar Marco'ya kelepce takıyor lan :hhh:

O sahnelerle bu sahneler bir mi? Biri Oda'nın sıçıp sıçıp sıvaması, sonrada üzerine çiçekler çizmesi, diğeri ciddi sahneler. Sıvama sahnelerinden örnek verecek olsam Coby -Aka, Garp - Luffy, Luffy - 3 Amiral örneklerini verirdim.
Vay be orada sıvayan orada sıvayamıyor he! :D Bu sahnelere kim karar veriyor ODA SBS'de falan mı açıkladı orası sıvamaydı burası değil diye :D Mom'ın Ulti'ye Prometheus+Hera+Napolyon hibritleyip bayıltamaması var mesela bak bir örnek daha verdim oda sıvama'dır değil mi?:D

Vay be orada sıvayan orada sıvayamıyor he! :D Bu sahnelere kim karar veriyor ODA SBS'de falan mı açıkladı orası sıvamaydı burası değil diye :D Mom'ın Ulti'ye Prometheus+Hera+Napolyon hibritleyip bayıltamaması var mesela bak bir örnek daha verdim oda sıvama'dır değil mi?:D
O sıvama değil, Ulti gayet dayanıklı bir karakter. Sen Tama'nın yaşamasını mantıklı buluyorsan, bu senin bileceğin şey. Neyi sıvadığını açıklamıyor ama troll sahneler çizmekten hoşlandığını söylüyor. Yani dövüş kasayım, çoppa gibi biri, BM gibi birinin H.Haki'sine bayılsın değil, Çoppa gibi bir troll karakterle Bm'ı trolleyim kafasında Oda. Planda okuyucunun katıla katıla gülmesi var, tabii genelde okuyucu sövüp seriyi bırakıyor.

O sıvama değil, Ulti gayet dayanıklı bir karakter. Sen Tama'nın yaşamasını mantıklı buluyorsan, bu senin bileceğin şey. Neyi sıvadığını açıklamıyor ama troll sahneler çizmekten hoşlandığını söylüyor. Yani dövüş kasayım, çoppa gibi biri, BM gibi birinin H.Haki'sine bayılsın değil, Çoppa gibi bir troll karakterle Bm'ı trolleyim kafasında Oda. Planda okuyucunun katıla katıla gülmesi var, tabii genelde okuyucu sövüp seriyi bırakıyor.
He Ulti dayanıklı oldu yani reis sen şuna Sengoku işi de sıvama değil diyemiyorsun bence orada Luffy'nin Ace'i kurtarması gerekiyordu karşısına Boa Hancock geldi anahtarı aldı köprüye tırmandı karşısına Garp çıktı torunu diye saldı, Kizaru kafasına lazer sıkmak yerine anahtarı vurmayı tercih etti, anahtarı kopyasını yapabilecek Mr3 oradaydı bu gibi sıvamalar varken Sengoku'nun sıvamasını göremiyorsan ben bir şey demiyorum burada kapatalım konuyu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık