Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Yaşlı Wb hiçbir amirali paket edemez. Onu geç lütfen. Özellikle Akainu'ya karşı şansı yok.

Teach'in meyveyi iptal edebilmesi için temas etmesi gerekiyor. Kendine çekerek kolay kolay amirallere temas edemez. Ace bile temas edilene kadar Teach'i yaraladı. Teach'in meyvesi meyve iptal ediyor o zaman hepsinin meyvesi iptal demek çok düz mantık.

Prime Wb ve güncel Teach hakkında konuşuyor olsaydık çok farklı şeyler söylerdim. İkisi de zirve karakterler bence. Ancak Marineford'da durum öyle değildi.

Sengoku ve Garp'ın gücünü bilmesek bile geçmişlerini biliyoruz. İkisi de denizcilerin zirvelerinden. Yaşlı halleri tabii ki eskisi kadar güçlü değildir ancak Wb kadar kötü durumda değiller. Sengoku Luffy'nin savunmasını aşamıyor demek de ne bileyim :D . Gerçekten Luffy'nin kendini şişirdiği sahneye göre mi yorumlayacağız? Mesela bu sahnelere bakmayalım mı?
Wb ile ilgili bu sahneleri boş mu geçeceğiz?
Jozu gelmese muhtemelen tekrardan yaralanacaktı.

Zaten bu herifler bu beşliye karşı kazanamıyor olsaydı bu zamana kadar düzeni koruyamazlardı. Artık güncelde Çift meyveli Teach, Luffy, genç nesil üyeleri var. Çarklar yeni yeni dönmeye başladı.
Çöp denizcilerin bile hasar verebildiği Wb için "oha amirallerden hasar aldı" diyerek Wb'nin seviyesini mi düşüreceğiz. Wb orada bütün MF ile kapıştı. Bir zahmet hasar alsın.

Ayrıca Tiç'in anında meyve iptali yapabildiğini düşünme. Bu adam fırsatını bulur, iptal eder. Böyle bir durumda da Yonko'lar bu fırsatı kaçırmaz. Bu arada Şanks ve Kaido gibi azmanları hiç yorumlamamışsın. Sanki Wb ve Tiç vs 7 Amiral kapıştırıyoruz.

Sırf sen olduğun için diyor Sengoku, Shanksa. Normalde Shanksı iplemeyip savaşa devam ediyordu adamlar.
Shanks ilk geldiğindeki oluşturduğu intibadan bahsediyorum. MF'de en aktif amiral olan Akainu bile Shanksi görünce sakince bekledi. Sengoku aptal bir adam değil, orada savaşmaya devam etseler ne olacağını biliyor. İki taraf için de kötü olacaktı. Zaten istediklerini de aldılar, Ace öldü üstüne WB'de öldü. Savaşmak için bir nedenleri kalmadı. Karakterlerin sözlerine bakılıyorsa o zaman Shanksin de şu sözüne bakalım;
Adam herkese postayı koyuyor. Sonuçta barış imzalandı mı imzalanmadı mı ? ben buna bakarım.

Hayır anket hakkında konuşulmuyordu

Bende anketle alakalı olmayan bir cevap verdim. Anketin cevabı belli zaten 5 amiral vs 5 yonkou olsa yada prime wb ve 2 meyveli teachi ele alsak tartışılabilirdi ama şu an anket hakkında tartışılacak pek bir şey yok gibi.
Sana göre olmayabilir ki ben gayet anketle ilgili yazmışım onu. Zamanında yonkoular dayak yemiyorlardı onlar da gaz alıyordu o zaman da amiraller için aynısını yazıyordum.

Çöp denizcilerin bile hasar verebildiği Wb için "oha amirallerden hasar aldı" diyerek Wb'nin seviyesini mi düşüreceğiz. Wb orada bütün MF ile kapıştı. Bir zahmet hasar alsın.

Ayrıca Tiç'in anında meyve iptali yapabildiğini düşünme. Bu adam fırsatını bulur, iptal eder. Böyle bir durumda da Yonko'lar bu fırsatı kaçırmaz. Bu arada Şanks ve Kaido gibi azmanları hiç yorumlamamışsın. Sanki Wb ve Tiç vs 7 Amiral kapıştırıyoruz.
Uzunca sebeplerini yazdım. Orta yolu bulamayacağız gibi gözüküyor. Bana göre yaşlı WB güncel yonkoulara denk değil zaten. Luffy dahil.

Sana göre olmayabilir ki ben gayet anketle ilgili yazmışım onu. Zamanında yonkoular dayak yemiyorlardı onlar da gaz alıyordu o zaman da amiraller için aynısını yazıyordum.
Yonkolar bile dayak yiyebildiği için 2 amirale çatı gibi 5 kişi dalsa o 2 amiral dayağı yemekle de kalmaz ölebilir bile. 2 vs 4 olmuş halleri ortada.O 4 kişide beşliden herhangi bir 4 kişi bile etmez.

Shanks ilk geldiğindeki oluşturduğu intibadan bahsediyorum. MF'de en aktif amiral olan Akainu bile Shanksi görünce sakince bekledi. Sengoku aptal bir adam değil, orada savaşmaya devam etseler ne olacağını biliyor. İki taraf için de kötü olacaktı. Zaten istediklerini de aldılar, Ace öldü üstüne WB'de öldü. Savaşmak için bir nedenleri kalmadı. Karakterlerin sözlerine bakılıyorsa o zaman Shanksin de şu sözüne bakalım;
Adam herkese postayı koyuyor. Sonuçta barış imzalandı mı imzalanmadı mı ? ben buna bakarım.
İyi de kendin cevaplamışsın, Adamlar istediğini aldı saldılar Shankstan korktukları yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık