Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Garp,Chinjao'nun kafasına vuruyor ve tek atıyor bence abartılacak bir durum değil,hepimiz biliriz kafaya alınan darbelerin ne kadar tehlikeli olduğunu.Chinjao'nun aptallığı oluyor haliyle diyecek başka bir şey bulamıyorum eğer yumruk yumruğa girişseler birbirlerine o dövüşün bu kadar kolay sonlanmayacağını herkes tahmin edebilir.
Garp gerçekten abartıldığı kadar güçlü olsa,Marco savunmasızken kafasına vurduğunda tek atması gerekirdi.Kendisi yaşlı haliyle Linlin hariç hiçbir imparatora rakip olamaz bence.
Bu dövüşün galibi yonkou olur.Adamlar fırsatını yakalarsa Teach hariç karşı taraftan herhangi birine tek atacak potansiyele sahip bence amiral tarafında ise sadece Akaiunu var bu nitelikte olan ki o bile hasta,kalbi tekleyen,kılıç yemiş Wb'ye tek atamamıştı.Yonkou tarafından düşenler Linlin ve Teach olur ama diğer taraftan sağ çıkan olmaz.
Chinjao'nun en güçlü yeri kafası, diğer karakterler gibi değil. Adamın silahı kafa iken bu yorumun doğru olmamış.

Bir de şunu söyleyeyim. Bu seride Marco'ya tek atacak bir Allahın kulu yoktur. Wb'sinden tut da Kaido'suna kadar kimse tek atamaz bu adama.O kadar da eminim bu konudan.

Garp,Chinjao'nun kafasına vuruyor ve tek atıyor bence abartılacak bir durum değil,hepimiz biliriz kafaya alınan darbelerin ne kadar tehlikeli olduğunu.Chinjao'nun aptallığı oluyor haliyle diyecek başka bir şey bulamıyorum eğer yumruk yumruğa girişseler birbirlerine o dövüşün bu kadar kolay sonlanmayacağını herkes tahmin edebilir.
Adam o kadar iddialı ki benim kafamdan sert birşey yok bu dünyada diyor. Bunu diyen adam en tehlikeli korsanların olduğu dönemde 500 milyondan fazla ödül yapmış birisi. Yani Krieg gibi birisi değil ki dediğine kulak asmayasın. Üstelik gördük gücünü,tek bir kafayla buzdan kıta parçalıyor.
Yumruk yumruğa dövüş mü? :)
Adamın lakabı yumruk Garp yahu :hhh:

Chinjao'nun en güçlü yeri kafası, diğer karakterler gibi değil. Adamın silahı kafa iken bu yorumun doğru olmamış.

Bir de şunu söyleyeyim. Bu seride Marco'ya tek atacak bir Allahın kulu yoktur. Wb'sinden tut da Kaido'suna kadar kimse tek atamaz bu adama.O kadar da eminim bu konudan.
Bir kairoseki ile veya Teach meyvesini iptal edip Gura Gura ile vursa görürüz dayanabiliyor mu?

@Bavs

Bence orada Haki konuştu. En güçlülerin döneminde Roger ile dövüşmüş Garp'ın Hakisi.

Yanlışın neresinden tutayım adam benim kafamdan daha sert bir şey yok diyor bu birinci hatası sanki kafasıyla kairoseki parçalamış.Diğer hatası denizcilerin efsanesi olan adamın yumruğuna niye kafanla karşılık veriyorsun niye kafanı hedef tahtası yapmasına izin veriyorsun,elin ayağın yok mu diye sorarlar adama sanki Garp'ın eline hasar vererek dövüşü kazanacaksın.

Marco konusunda haklı olabilirsin ama ben yazımda da yaşlı haliyle diye belirttim belki genç Garp olsa Marco savunmasızken kafasına vursa daha farklı bir durum olabilirdi de.

Yanlışın neresinden tutayım adam benim kafamdan daha sert bir şey yok diyor bu birinci hatası sanki kafasıyla kairoseki parçalamış.Diğer hatası denizcilerin efsanesi olan adamın yumruğuna niye kafanla karşılık veriyorsun niye kafanı hedef tahtası yapmasına izin veriyorsun,elin ayağın yok mu diye sorarlar adama sanki Garp'ın eline hasar vererek dövüşü kazanacaksın.

Marco konusunda haklı olabilirsin ama ben yazımda da yaşlı haliyle diye belirttim belki genç Garp olsa Marco savunmasızken kafasına vursa daha farklı bir durum olabilirdi de.
E adamın kafa saldırıları yumruklarından daha güçlüyse neden aksini yapsın ki?

Biri kafası ile diğeri yumrukları ile ünlü olduğundan olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık