Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351

Gravity

Adam Grand Line ve Yeni dünyayı kendi kamu malı yapmış ? Adam çağ açıp kapamış, Hasta hasta yapmış bunları, Gerizekalı oğlundan bu da onun gibi güçlenirse diye çekinip dünya savaşı çıkarıyorlar. Garp dediğin adamında seride nereye denk geldiğini iyi kestirmen lazım.
Bak işte çelişki var. Çıkıyorsunuz yonkounun bir tık üstü kk diyorsunuz. Sonra da çıkıp garp bu adamın döve döve ölümün eşiğine getirmiş diyorsunuz. Ki rogerla denk dövüşen bir WB var. Demekki seride KKlığa uygun 3 adam var. Kimse kimsenin üstü falan da değil. Garp korsan olsa belki kk garp olacaktı? Belki WB hasta diye roger onu geçti? Bilmediğimiz bir dünya şey varken kk olan adam 2 amiral alır falan hikaye bunlar. KK demek en güçlü yonkounun bir üstü demektir ama bu öyle ahım şahım bir şey değil. Al işte WB. KK'ya denkmiş. 10 kere dövüşseler 6-4 yenilmek demek bu. Hepsini roger kazansa ortada denklik olmaz. Ki zaten rogerla çok kez kapışmış WB.

Bak işte çelişki var. Çıkıyorsunuz yonkounun bir tık üstü kk diyorsunuz. Sonra da çıkıp garp bu adamın döve döve ölümün eşiğine getirmiş diyorsunuz. Ki rogerla denk dövüşen bir WB var. Demekki seride KKlığa uygun 3 adam var. Kimse kimsenin üstü falan da değil. Garp korsan olsa belki kk garp olacaktı? Belki WB hasta diye roger onu geçti? Bilmediğimiz bir dünya şey varken kk olan adam 2 amiral alır falan hikaye bunlar. KK demek en güçlü yonkounun bir üstü demektir ama bu öyle ahım şahım bir şey değil. Al işte WB. KK'ya denkmiş. 10 kere dövüşseler 6-4 yenilmek demek bu. Hepsini roger kazansa ortada denklik olmaz. Ki zaten rogerla çok kez kapışmış WB.
Eğer bi denklik varsa bu iki kişi kim olursa olsun birbirlerini ölüme yakınlaştırabilirler.WB ise hasta değildi aksine hasta olan Rogerdı.

Roger çok özeldi,ondan başkası KK olamazdı diye mi yazmışım ? Göremedim de..
Olsaydı,yapsaydı, gibi şeylerle başlarsak Usopp'u KK yaparım bende burada. Kurguda açıklanmış işte yeteri kadar gücü olsa da Wb'nin KK unvanını kazanmaya dair motivasyonu yok, Genç Wb,Garp ve Rogerın(hasta) seviyesi bambaşkaymış 800 bölümdür bu konuşuluyor. Sivri kafalı cihajo dede bu jenerasyonda karaktersizde olsa BB'nin o potansiyeli gösterdiğini söyledi ve Rayleigh'in niye Luffy'e arka çıktığını anlamadığını söyledi ki şimdi orasına girmicem. Yani Oda bir yerde hala bu adamların o zaman ki gücüne yakın insan denizlerde şu an yok demeye getirmiş. Potansiyeli olanı da BB ile Ace demiş. Bilmediğimiz bir dünya şey var hala doğru ama bazı şeyler içinde açıklama beklemeye gerek yok.

Bazı arkadaşlar yazmış bunlar amiral boru değil karşısındaki adamları da kaale almak lazım nede olsa NW nin acemileri ne benzemez bunlar,borum u yonkou olmuşlar,Ve evet 2 amiral alabilir bir yonkou , bunu yaşlı wb bizzat gösterdi zaten. Luffy nin ilerde 3 amiralle kafa kafaya dövüşse şaşırmam.

Son düzenleme:
Bazı arkadaşlar yazmış bunlar amiral boru değil karşısındaki adamları da kaale almak lazım nede olsa NW nin acemileri ne benzemez bunlar,borum u yonkou olmuşlar,Ve evet 2 amiral alabilir bir yonkou , bunu yaşlı wb bizzat gösterdi zaten. Luffy nin ilerde 3 amiralle kafa kafaya dövüşse şaşırmam.
Kafa kafaya dövüşmez, bi vuruşta üçünü indirir ilerde çok rahat.

Wb nerede 2 amirale combo yaptı, biz niye görmedik. Amiral bu boru mu, sanki rütbe amiral olunca gücün belli bir seviyenin üzerine çıkamıyor.
Lufy 3 Zoro 2 Sanji 1 amiral alsın, müttefike ne gerek var.

Wb nerede 2 amirale combo yaptı, biz niye görmedik. Amiral bu boru mu, sanki rütbe amiral olunca gücün belli bir seviyenin üzerine çıkamıyor.
Lufy 3 Zoro 2 Sanji 1 amiral alsın, müttefike ne gerek var.
Eğer shiki garp ile songoku yu aynı anda dövüsüyorsa ki garpın genc hali sakazuki yi ezer bırakta wb de ezsin.Wb ye bişey olmaz demiyorum yine delinir,kolu falan gider ama amirallerin kelle gider.

Luffy gile gelince şuan demiyorum manga sonlarından bahsediyorum ve zoro ve sanjiyi katmadım onları sen diyorsun ben sadece luffy hakkında kendi yorumumu attım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık