Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Battle iq ya yazar

Mangada öyle bir şey söylenmedi Killer'in kaido'ya en güçlü korsan denmesini kast ediyorsan onun bir gecerliligi yok kaido en güçlü yaratik olarak geciyor Oda'nin kaido'ya verdigi ünvan o eger yaratıktan kastı insan dısı varliksa yine patliyonuz ;)

Novele göre WB en güçlü ünvanına sahipken yine Kaido en güçlü yaratık ünvanına sahip eğer Old Wb'yi en güçlü olarak kabul etmiyorsan dıger ünvanları da takmana gerek yok degil mi Wb daha sonra ne yapmış akainu'ya ? Akainu'nun bilinci yine açıktı Wb bir şekilde akainu'yu kendinden uzaklaştırıyor ha bana sorarsan o vs Akainu'ya yazar ama kimse Old Wb ( en güçlü insan ) ile Akainu'nun denk savaşmadigini söyleyemez

Buna non canon diyorlardi ace noveli bi arada canon diyorlardi tuhaf iş

Wb vs Garp - Garp yener de kim yenerse yensin ikisini de unutun dövüş sonu
Kaido vs Sengoku - Kaido yener dövüş sonu çok yıpranmış olur
BM vs Akainu + Fuji - Amirallerden biri ölür diğeri kalan dövüşlere yardıma gider (BM malı adam akıllı dövüşemezse işler iyice kötü bu vsde)
Shanks vs Aokiji + Kizaru - Amirallerden biri ölür diğeri kalan dövüşlere yardıma gider.
Ryo vs Yami Teach - Yalamaki gömer geçer diğerlerine yardıma gider.

Çok adaletsiz bir dağılım yapılmış yonkolar sayıca çok az bırakılmış bu dövüşte. Kazanma ihtimalleri yok.
Shanks nasıl 2 v 1 de bi amirali öldürcek güce ne zaman erişti
2018 shounen jump posterinde shanksin marine admiral seviyesinde ki birileriyle eşit dövüşcek gücü olduğu belirtilmişti halbuki.

Big mom law ve kidd vs sinde bile ağır yaralamaktan öteye geçemedi amiral mi öldürecek miş

Shanks nasıl 2 v 1 de bi amirali öldürcek güce ne zaman erişti
2018 shounen jump posterinde shanksin marine admiral seviyesinde ki birileriyle eşit dövüşcek gücü olduğu belirtilmişti halbuki.

Big mom law ve kidd vs sinde bile ağır yaralamaktan öteye geçemedi amiral mi öldürecek miş
Seri dışı bir şeyi kale almam. Yonkolar ölmeden önce yanlarında bir amiral götürür. BM dövüşü kepazelikten ibaret olmasa biz Law ve Kid'in meyve uyandırdıklarını dahi öğrenemeden ölmüştü karakterler.

Böyle mantıksız mangada düzgünce yenilmeyen younkolar çok fazla eziikliyorlar yani amiralerde şaçma bir şekilde yenilse onlarda güçsüz diyemi nitelendireceğiz. Hikaye için saçma şekilde yenilmiş iki younko gücünü bu düzeyde gören arkadaşları anlamıyorum tamam amiraller güçlü ama ne kadar güçlü olurlarsa olsun younkoların bir tık altında kalıyorlar tabi bu benim çıkarımlarıma göre .

Ya artist mangada görmüş müyüz biz bunu? Hangi bölümde hangi panelde söylenmiş. Git göster bekliyorum.
Direk seriyi yazan elemanin dediği sözleri söylüyom sana sen gelmis nerde gördük bunu diyon he yarinya da sonra gelip şey demeyi biliyonuz Ya bu oda müthiş yazar ya hatta en iyi yazar ben sana sorayım nerde hangi panelde 1 yonkou 2 v 1 dw 1 amiral öldürmeden yenilmez dendi

Abi hadi diyelim Imparatorlar daha güçlü amirallerden yine de amiraller 2 kişi daha fazla, wb yaşlı ve hasta, Teach tek meyveli nasıl eşleştirirsen eşleştir elimizde kalıyor

Wb vs Garp Wb hasta olduğu için garp alır hadi yenişemezler diyelim

Kaidou vs Akainu-Sengoku Diyelim sayı üstünlünden amiraller alır hadi yine yenişemezler diyelim

Bm Vs Kizaru Kizaru'nun bariz bir şekilde bigmom'a hız avantajı var yorulana kadar oyalar Bm'yi

Tek meyveli Teach ve Ryokugyu eşleştirelim Teach en fazla bir süre tutar greenbull'u

Geriye Shanks Vs Fuji kalıyor Yonkoulardan kazanır diyebileceğimiz Shanks var sadece Onuda Ryokugyu gelip alır yada sizin hatrınıza yenişemezler diyelim

Yine amiraller kazanıyor.
Ben de amiraller kazanır diyorum zaten. Başka bir şey savunuyorum ben orda.
Abi hadi diyelim Imparatorlar daha güçlü amirallerden yine de amiraller 2 kişi daha fazla, wb yaşlı ve hasta, Teach tek meyveli nasıl eşleştirirsen eşleştir elimizde kalıyor

Wb vs Garp Wb hasta olduğu için garp alır hadi yenişemezler diyelim

Kaidou vs Akainu-Sengoku Diyelim sayı üstünlünden amiraller alır hadi yine yenişemezler diyelim

Bm Vs Kizaru Kizaru'nun bariz bir şekilde bigmom'a hız avantajı var yorulana kadar oyalar Bm'yi

Tek meyveli Teach ve Ryokugyu eşleştirelim Teach en fazla bir süre tutar greenbull'u

Geriye Shanks Vs Fuji kalıyor Yonkoulardan kazanır diyebileceğimiz Shanks var sadece Onuda Ryokugyu gelip alır yada sizin hatrınıza yenişemezler diyelim

Yine amiraller kazanıyor.
Ben de amirallere oy verdim. Başka bir şey anlatıyorum orda.

Wb bu seriye gelmiş geçmiş en güçlü karakterdir şu an. Arkadan vurmuş önden öpmüş falan geçin bu işleri. Bu adamın yaptığını aynı şartlar altında yapabilecek tek bir karakter var o da kesin değil. Evet o kişi;
Roronoa Zoro'dan başkası değil

Amiral gücü son yıllarda artmış gibi gösterildi. Önceden bu soru saçma bulabilirdim. Özellikle son gelişmelerden sonra duruma eşitlik hakim oldu diyebilirim. Nerde amiralleri yerden yere vuran eski WB . Kaido ve Bm de en az 3 tanesini indirir diye düşünüyorum. Son durumda ucu ucuna yonkoular alır diyorum. Shanks'ın gücü tam olarak görükmemiş olsa da caydırıcı olduğu ortada. Kafasına göre yaşayacak kadar güçlü birisi sonuç olarak. Ayrıca ne yonkoular eskitti adam. Serideki en güçlü karakterlerde top 10 da üst sıralarda bekliyorum. Meyve yemediği için hakide en üst sıralarda olduğundan bahsetmeye gerek yok. Teach ise onunla başa baş kapışmış birisi. Öyle ki Shanks dahi bunu koz olarak kullanmıştı. Lütfü zaten yonkou kıvamında birisi olduğunu ispatladı. Seri sonlarında öngörülen senaryoda Lütfü'nün Law'ın meyve gücünden faydalanacağını öngörerek ayrıca spoiler olmasın diye yaptığım bir kaç çıkarımı da hesaba katarak Yonkou lar her türlü alır diyorum. Kırmızı burunlunun gücü de eminim belirleyici olur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık