Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Zunisha çok açık Luffy'nin forumda algısı yapılmaya çalışılan şekilde Joy Boy olmadığını kanıtladı. Nika ise meyvenin adı. Buna rağmen hala bu yanlış muhabbet sürdürülüyor. Bundan sonra Law'a Ope diyeceğim.:D
Canın sağolsun hacı. Zaten kendisi forumda 5 milyarlık meyvenin kullanıcısı olarak nam yapmış biri. Hatta bir ara meyvenin değerini düşürdüğü bile deniyordu. Meyve 5 milyarlık ama adamın ödülü 500 milyon diye.

Nika meyvenin adı doğru. Meyve de zoan ve zoanların kendi bilinci vardır.
Joyboy olmasından niye rahatsızsın anlamadım ama.

Canın sağolsun hacı. Zaten kendisi forumda 5 milyarlık meyvenin kullanıcısı olarak nam yapmış biri. Hatta bir ara meyvenin değerini düşürdüğü bile deniyordu. Meyve 5 milyarlık ama adamın ödülü 500 milyon diye.

Nika meyvenin adı doğru. Meyve de zoan ve zoanların kendi bilinci vardır.
Joyboy olmasından niye rahatsızsın anlamadım ama.
Varsa tüm zoanlar için var sonucta. Luffy'ninkinden sadece bahsedilmesi de garip.

Nasıl JoyBoy olduğu önemli. Herkes önceki JoyBoy'un reenkarnesi felan dedi ama öyle bir şey yok. Kaido bile beni yenerse JoyBoy'dur dedi. Şimdi sorayım WB'nin gidip Kaido'yu yenmemesi için onu ne tutuyordu? Yenemez miydi? Her şeyi geçtim ne Kaido ne Oden ne de Hükümet hiçbirinde reenkarne olmaya dair bir görüş olmadığı gibi bunların JoyBoy hakkındaki bilgileri de Zunisha kadar değil.

JoyBoy'u görmüş tek Zunisha var. O da Luffy'e JoyBoy demedi. Sadece uyanış sonrası davul sesleri yüzünden JoyBoy'u hatırladı. Yani reenkarne muhabbeti felan gibi bir şey yok.

Kaido'nun bütün ciddiyetiyle dövüştüğü bir vs'yi kaybettiğini görmüyorum o çok absürt,neredeyse herşeyde full ,onu indirmek için gökyüzü kadar kral hakili yumruk lazımdı öylede oldu, fakat onu karşılamasa sıyrılsa kaybetmezdi.Kaido yerine başkası olsa amiraller derdim.

Varsa tüm zoanlar için var sonucta. Luffy'ninkinden sadece bahsedilmesi de garip.

Nasıl JoyBoy olduğu önemli. Herkes önceki JoyBoy'un reenkarnesi felan dedi ama öyle bir şey yok. Kaido bile beni yenerse JoyBoy'dur dedi. Şimdi sorayım WB'nin gidip Kaido'yu yenmemesi için onu ne tutuyordu? Yenemez miydi? Her şeyi geçtim ne Kaido ne Oden ne de Hükümet hiçbirinde reenkarne olmaya dair bir görüş olmadığı gibi bunların JoyBoy hakkındaki bilgileri de Zunisha kadar değil.

JoyBoy'u görmüş tek Zunisha var. O da Luffy'e JoyBoy demedi. Sadece uyanış sonrası davul sesleri yüzünden JoyBoy'u hatırladı. Yani reenkarne muhabbeti felan gibi bir şey yok.
Ben bir tek Luffy'nin meyvesi öyle demedim zaten. Ama onunki insan meyvesi olduğundan ve bir tanrıdan geldiğinden onun iradesinin daha güçlü hatta belki de ele geçirici olduğunu düşünüyorum.
Nasıl Joyboy olduğu da beni pek ilgilendirmiyor. En nihayetinde Joyboy mu, evet. Ki seride de "miras kalan irade" diye bir konsept var.
Luffy vardır yoktur tartışmasına girecek değilim hiç umursamıyorum bile hacı. Luffy'nin taşıdığı vasıflar bunlar, ister bunlardan ibaret olsun, ister bunların reenkarnesi olsun, ister bunlar sıfat olsun pek değişmiyor benim için.

Kaido'nun dediği de laf salatası. Zaten halihazırda bin kere yenildi kendisi. Korkudan gitti aşılamaz şelalenin ardına saklandı 30 yıl. Oden'in elinden nasıl alındığı da ortada. Önüne gelen delip geçti falan filan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık