Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
BB'nin karanlığının Magellan'ın zehrine üstün geldiğini nereden çıkardın? Eğer üstün olsaydı Magellan ile ilk karşılaştıkları zaman neden kullanmadı? BB dayanıklı vs. diyorsun ama zehir yüzünden yerden kalkamayacak haldeydi.
Karanlığın zehire üstün geldiğini daha önce BB'nin level 2'den geçerken Magellan'ın yaptığı zehir barikatını kolayca aşmasından gördük.

Galdino bile mum kullanarak Magellan'ın bu zehir barikatını aşamıyor ancak BB karanlık kullanarak Magellan'ın zehrini aşabiliyor yani Magellan'ın gücüne üstün gelecek mum hariç tek güç karanlık orada.

BB'nin Magellan'ı küçümsediğini Shiryu söylüyor. Küçümsemeden tam güç dalarsa çok farklı olur olduda zaten diğer mahkumlarda yukarıda gösterdiğim gibi zehiri aşacak yetenek yok.

@sensey de tek meyveli BB sağ kollardan güçlü ama Magellan ters diyordu tam aksine Magellan'ın zehrini aşacak tek güç BB'de var diğer mahkumlar Shiryu dahil bir şey yapamazlar.

Ve yine farklı tarzda saldırılar yapabilir direk kara delik oluşturup ada boyutunda hasar verebilir şu şekilde:

Zehir ve kimyasal dayanıklılık fark etmiyor bu sebepten Zoro, çok zayıf olan Yeti kardeşlerden bile tek yedi. Jack, Neko ile Inu'yu 5 günde yenemedi ama zehir ile yendi daha önce yenemiyordu. Yani önceden zehir kullanacağını bilirse baş eder. Öbür türlü diğer mahkumlar zehir duvarı bile aşamıyor BB hariç kimse Magellan'a orada bir şey yapamazdı.
. BB net bir şekilde Magellan'dan üstün fakat Impel Down zamanı o kadar üstün değil benim için yani çiziksiz, yarasız vs. Magellan'ı komaya sokabileceğini düşünmüyorum. Farklı bir olay olmuştur veya anlatan kişiler abartmıştır. Bu abartma olayı One Piece'de çok sık oluyor.
Yardım almış olabilir ama Magellen'ın da ordusu var diğer bir çok gardiyan var vesaire. Bu sefer Magellan'ın ona yaptığını BB Magellan'a direk tam güç dalarak yapmış olabilir. İkiside birbirini yenecek güç var ancak BB dikkatli olduğunda üstün gelir geldide zaten.

-Cevap vermedi demissin yine diyorum birincisi WB'nin olum sahnesinde tüm düşmanlarını yok etti cümlesinde Saka'yi bu kefeye koyamazsın ben Saka'yi bir kaç ay önce manga da gördüm filo amirali olmuştu.
- Üzgünüm yenildim den de teach'a pay çıkaramazsın. Allah için adam zaten ölmeye gelmişti. Adaya ikiye yarip siz kaçın ben bu adayı kendim ile beraber sulara gömecem diyordu. Yine diyorum adam Teach ile karşılaşana kadar zaten ölmek üzereydi. Üzgünüm yenildim den kasit savaşı kaybettim Açe kurtaramadım pişmanlarıdır o.
-Kılıç yiyen adam ile dunyanin en güçlü yumruğunu iki kere yiyen adamı bir tutuyorsun. Saka'nin anlık hareketsiz kalmasini formda kimse yadırgamaz.
-Adam o bisentoyu Kuzan'a kullandı az daha kafasına buz bıçakları yiyordu. Kızaru'ya kullandı Kizaru'nun umrumda bile olması birde desti adamı. Bende diyorumki belli seviye üstü adama bisento işlemez. Saka gibi adama bisento değil meyve ile vurusun. Vista kılıci ile kesti Saka'nin omurunda olmadi. Teach'in meyvesinin gücünü kısa sürede anlayıp bisento ile saldırdı. Teach gibi meyvesi olan adama da deprem işlemez. Ayrıca o bisentoyu o alanda bulunan 30 karakterin otuzu da bloklardı. Ölümün eşiğine gelmiş artik tek eli ile bisentosunu zar zor kaldıran adam iki eli ile bir saldırı yapıyor Teach onu bile bloklayamiyor yav.
- Squardo olayında ise Saka adamın ailesini çoluğunu çocuğunu kaçırmışda şantaj yapıyor sanki adam inanmasaymış arkadaş zorla yaptirmadi ya.
- Teach gibi biri ölme riski olsa o meyveyi almak icin hayatini riske atmazdı bu arada
- Sonuç olarak Teach ölümün eşindeki adama saldırmış koca savasta (hatirlamitorum şimdi) öyle bir adamdan bisento ile darbe almış tek adamdır. Ona rağmen tek adama tüm ekibi ile saldırmış anca kurtulabilmistir.
O ana kadar yok etti zaten bunu bende dedim Akainu ortadan yok oldu ancak WB ölünce ortaya çıktı yer altından. Bunlar insanüstü yeteneklere sahipler bir tane çukura düşüp yenilmezler özellikle logia kullanıcısı yeri eritip hemen dışarı çıkabilir çıkacak gücü olsaydı ama yoktu.

WB açıkça söylüyor BB'ye yenildiğini sen mangayı halen inkar etmek istiyorsan bir şey diyemem. İlk başta BB için dememiştir dedin onu da çürüttüm halen inkar ediyorsun.

Aokiji ile Kizaru'ya bisento ile daldı deprem atmadı. BB'ye yaptığı gibi kombo yapmıyor bunu söylüyorum.

Akainu'ya sadece deprem yetti, Bb'ye deprem yetmedi sonra bisento kullandı sonra yine deprem kullandı buna rağmen BB silahını çekip WB'ye ateş edebildi. Akainu ise sadece deprem ile yenildi.

Akainu Vista'ya çizik atamadı sonuç olarak. Saldırı sonrası ahlayıp sızlandı sonra Marco'yu yenmeden gitti Luffy'ye saldırmaya çalıştı Marco blokladı yine orada tek meyveli BB bile olsa çok daha rahat halleder bunları.

Akainu tüm ekibi ile saldırdı kalp krizi sonrası öldüremedi, öldürmek BB'ye kaldı tüm ekip diyince BB'ye özel bir şey degil bu. Fark tek meyveli BB son rakip oldu WB için Akainu değil. Sıraya göre Tek meyveli BB > Akainu.

birinde Wb nin iç organları yanık ve yüzünün yarısı yok nasıl BB aynı WB ile vs ye girmiş oluyor ? hem daha yorgun hem de aşırı derecede yaralı , cidden anlatamıyorum galiba , BB tek başına savaşmadı BB tek başına WB yi bitiremedi senin dediğin silahını gülerek sallaması BB nin tayfasının WB ye ateş açması sonrasında oluyor kaldı ki senin bahsettiğin tek şey dayanıklılık , hala baygınlık demekte saçma Akainu nun yerin altına çekilmeden önce uyanık olduğu çok açık bir şekilde görünüyordu ve bunu tartışma başından beri inatla söylüyorum okumadan cevaplıyorsunuz yada bunda bile fanlık yapıyorsunuz

Wb nin gözlem hakisini kullanabilmesi onun iyi durumda olduğunu göstermez saçma bir çıkarım olmuş ,

https://www.hizliresim.com/coccv71

-BB WB e hiç hasar atamadı 1vs1 de tayfasının WB ye saldırması sonrası açık bularak WB ye saldırma fırsatı bulmuştur sadece
sonra da bu adam ile Akainu yu aynı kefede sayıyoruz :gamyon:

hocam bu tartışmada ağır fanlık yaparak konuşuyorsunuz sürdürmenin bir faydası yok son bir diyeceğiniz varsa okurum.
Akainu'ya son attığı yumruktan sonra hasar almadı. Son atılan yumruk Akainu'yu bayıltcak kadar güçlü. BB bu yumruğu atan WB ile dövüştü ve gülerek saldırıyı blokladı sonra aynı 2 darbe aldı yine gülerek silahını ateşledi bu esnada Akainu yenilmiş yer altında yatıyor. Fark açık.

BB silahını aynı anda ateşliyor sana göre bir Beckman bir Izou kadar silahı ile etki edemez mi BB? Tayfasına emri verende BB. Emir vermese karışmazlar kurtarmak değil bu işleri hızlandırmak. BB tekte hallederdi ama daha uzun sürebilirdi. Sonuçta WB'ye vur emrini o verdi.

Son düzenleme:
Akainu'nun diğer amirallerden ayrılma fikri hala saçma geliyor. Sengoku ve filo amiralliğinin hatırına Akainu'ya da hemen hemen yonkou seviyesi güç biçiyorum ama kafamda bir türlü oturtamadım içime bir türlü sindiremedim bu durumu.
Artık yeni moda var. Umarım sen de katılırsın bize dostum. :)
KK = Filo Amirali
Yonko = Amiral

Şu konu sırf anketteki isimlere bakarak oylanmış bence başka açıklaması yok. Yonkolar daha güçlü daha kudretli karakterler o net. Ama şu vsden galip çıkma ihtimalleri yok denecek kadar az gençler elinizi vicdanınıza koyun bir nefeslenin öyle oy atın lan :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık