Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator Seviyesindeki Karakterler

New World'de Yonkou Gücünde kaç kişi çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    322
Gücünü tam olarak bilmediğim için şuan dragon diyorum onun dışındakiler yonkou ile karşılaşıp çoğunlukla yenilmişler.Yonkou gücünde demek için çok sağlam olman gerekiyor , rahat sana saldıracak gücün yarısın tek yenecek kadar güçlü olmak gerekli benim düşüncem böyle birde akainu olabilir.

@Densetsu no Samurai
Ufak bir düzeltme yapayım. Mihawk onunla aramdaki farkı... demiyor. Onunla bizim aramızdaki farkı... diyor. Bizim derken herkesi katıyor işte. Bu adamda nasıl bir güç var ki en güçlüymüş diye merak edip saldırıyor. Ha bir de amiraller gücünü görmek için teste kalkmıyor, direkt öldürmek için Wb'nin saldırılarına kafa atıyorlar. :/ Amiralleri araya katıp ezmek için biraz yanlış bir yol seçmişsin. :(

Buradan Mihawk'ın seviyesi şudur ya da budur denmez ama yukarıda bahsettiğim iki cümleden çıkarılacak anlam arasında ciddi fark var. Yonkou diyorsan gene de, orasına lafım yok yani. :/

Zaten ölümü kafasının yarısı gittikden sonra teach i de yenmedimi
Yani Akainu=Wb midir ? Ne demek istiyor sen ben anlamıyor.

Atılan slashin Jozuya pasta cila ihtiyacı bile göstermemesi gözden kaçmış. :/
Seninle çok ayrı dünyalardayız be. Tartışsak bir sonuç çıkmayacak yani. Yormayalım, üzmeyelim birbirimizi :good:

@Densetsu no Samurai
Ufak bir düzeltme yapayım. Mihawk onunla aramdaki farkı... demiyor. Onunla bizim aramızdaki farkı... diyor. Bizim derken herkesi katıyor işte. Bu adamda nasıl bir güç var ki en güçlüymüş diye merak edip saldırıyor.

Buradan Mihawk'ın seviyesi şudur ya da budur denmez ama yukarıda bahsettiğim iki cümleden çıkarılacak anlam arasında ciddi fark var. Yonkou diyorsan gene de, orasına lafım yok yani. :/
Heh ben de bu konuya değinmek istiyordum aslında Mustafa. Onunla bizim aramızdaki güç farkını görmek istiyorum diyor değil mi ?

Peki bizim dediği tam olarak kim ya da kimler sence ? Herkes olması mantıksız değil mi ?

Bı konu daha vardı amiral gücüne en yakın diye biri Fujitora demişti bayağı iyiydi.

Bende Teach demek istiyorum bu ankete.
Bence tam bir Yonkou gücünde henüz değil.( Henüz diyorum çünkü güçleniyor git Gide )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık