Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Hadi amiraller ile sağ kolların arasında pek bir haki farkının olmadığını düşünüyorsunuz(ki bence hakide Yonko>amiral>>sağ kol)iyi hoş fakat bu savaşlar ikili olacak birebir değil. Sakazuki ve Kuzan'ın bir arada olduğunu düşünelim. Bu adamlar meyve uyanışıyla alan saldırıları yapacaklar. Hangi sağ kol bu debdebeli kargaşadan kurtulacak? Oda bilir Borsalino'nun uyanışı nasıl olur? Issho desek adam yonkoya odaklansa her saldırısının yönünü değiştirir ve açıklar yaratır. Amiraller önlerine gelecek herhangi bir sağ kol ve yonkoyu harcar.
Amiraller hakide>>sağ kol nasıl oluyor ? Kata'dan iyi k.haki gösteren bir amiral yok.Silahlanmada önde olmaları>>olması anlamına gelmez.Çakma Marco'da bile ileri silahlanma çıkarsa amirallerden az seviyede çıkmaz.

Sırf korsanlar kazansın diye eşleştirmek:good:
en agresif amiral ve wbnin parameciasına karşı yerçekimi gücü birde benn beckmanın nişancı olduğunu düşünerekten yine fujitoranın meyvesini koydum meteor saldırıları için akainuya destek olup karşı tarafa büyük derecede debuff verebilir ama sen bilirsin kış rüzgarınımı koysaydık

@sensey En tiksindiğim şeyi yapıyorsun dostum. Alıntıla Prime Wb iki amiralmi alıyormuş hahaha de ben de sana yav he he diyeyim konuyu kapatalım. Sinsi gülücüğü bırakıp gitmeyin birine katılmadığınız zaman leş bir şey la

Kizaru'nun Roger'ı alabileceğini düşünürsen tabii ki Prime WB de fayda etmez.Kizaru önce Marco'dan tepiği yiyip uçmamayı öğrensin sahip olduğu akış hakisi zımbırtısıyla.

Hadi amiraller ile sağ kolların arasında pek bir haki farkının olmadığını düşünüyorsunuz(ki bence hakide Yonko>amiral>>sağ kol)iyi hoş fakat bu savaşlar ikili olacak birebir değil. Sakazuki ve Kuzan'ın bir arada olduğunu düşünelim. Bu adamlar meyve uyanışıyla alan saldırıları yapacaklar. Hangi sağ kol bu debdebeli kargaşadan kurtulacak? Oda bilir Borsalino'nun uyanışı nasıl olur? Issho desek adam yonkoya odaklansa her saldırısının yönünü değiştirir ve açıklar yaratır. Amiraller önlerine gelecek herhangi bir sağ kol ve yonkoyu harcar.
Dostum Yonko>amiral>>sağ kol güzel bir formül. Einstein yaşasa inan seni tebrik ederdi. Yonko>amiral>sağ kol düşüncesi eskide kaldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık