Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Arada uçurum yok ama net bir güç farkı var. Herhangi bir amiral vs herhangi bir yonko eşit şartlar altında dövüştüğünde galip hep yonko olur mesela. Bu demek değil ki elinin tersiyle tokatlayacaklar. Zorlanırlar ama öyle ölümlük kalımlık duruma da düşmezler. Savaşın başındaki Wb dahi düşmezdi bence.
Ben de öyle düşünüyordum ama Oden karşısında Kaido ölümlük duruma düştü baya. Öyle iki üç darbe daha yese sıkıntıya gidecekti baya. Aynı şekilde Big Mom da Queen tarafından paketlendi her ne kadar hafızası yerinde olmasa da, o darbeye dayanması lazımdı. Yani bir açık yakaladıklarında amirallerin de ölümcül yara verebileceğini düşünüyorum ben.

Ben de öyle düşünüyordum ama Oden karşısında Kaido ölümlük duruma düştü baya. Öyle iki üç darbe daha yese sıkıntıya gidecekti baya. Aynı şekilde Big Mom da Queen tarafından paketlendi her ne kadar hafızası yerinde olmasa da, o darbeye dayanması lazımdı. Yani bir açık yakaladıklarında amirallerin de ölümcül yara verebileceğini düşünüyorum ben.
Kaido şimdiki seviyesinde değildi o zamanlar dostum. Ama haklısın amiraller açık yakalarsa ölümcül hasar verebilir. Ama handikapsız bir dövüşte yonkolar o açığı vermezler. Amiraller kendini savunmaktan zaten o kadar agresif dövüşecek fırsatı bulamazlar. O yüzden bir amiral yonkoya üstün gelecekse bunun için ortamın hazır olması yonkonun bir sıkıntısının olması lazım.

Bana göre güç şekli
1 Yonkou = 1 Amiral %60 + 1 Sağkol gücünde %40
1 Amiral = 1 Yonkou Sağkol %70 + %30 en güçlü 3 kişiden sonra gelen korsan (Mesela Mom tayfasında bu perospero olur tatlı komutanlardan sonra gelen kişi)
1 Sağ Kol = En güçlü 3 kişiden 3.cüsü %60 ve %40 Sonra gelen güçlü kişi. Mesela (King = Jack + XDrake) *X Drake uçan altılıda bence en kuvvetli kişi olabilir.

belirttiğim yüzdelerse karşılama dengesi ama dediğim gibi bence.

Yüksek zorlukta olsa yonkou tarafı alır.

So
O kartopu etkisi animede var, animede beyazbıyığı daha badass göstermek için amiralleri ezik gibi göstermişler. Sadece anime izleyen birisi beyazbıyık akainuyu parçaladı sanar ama aslında tam tersi :/
bak o konuda haklı olabilirsiniz. Ben bigmom arcinda başladım mangaya.
Aslinda bi sayisini atsaniz bakarim nasıl işlenmiş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık