Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] İmparator Komutanları'nın Güçlerine Göre Sıralaması

Hangi Model size daha uygun ?

• Kullanılan toplam oy
    23
1. Marco, 2. Vista, 3. Jozu, 4. Ace
Aynen katılıyorum.Fakat Jozu 2 Vista 3.komutan.

Bununla ilgili başka konuya daha detaylı yazacaktım ama buraya yazayım.Vista net 3. komutan arkadaşlar Wb tayfasında.Ve yazarın Wb tayfası için dediği en güçlü korsan tayfası ifadesi doğru.

Yasopp ve Vista arasında bir kan davası bir rekabet var gibi görünüyor.Bu ikisi muhtemelen birbirinin rivali isimler.

Yasopp bildiğimiz 3. komutanlardan muhtemelen daha güçlü bir isim.Denizciler tayfa içerisinde adını andılar.Bir yada 2 komutan da söyleyebilirlerdi.Yani Vista da onun rakibi olduğu için oldukça güçlü olduğunu düşünebiliriz.Ödül falan gelince zaten netleşecek.Mihawk ile kapışabilecek düzeyde bir kılıç ustası olmasını da buraya bağlayabilir Oda.

Bununla ilgili başka konuya daha detaylı yazacaktım ama buraya yazayım.Vista net 3. komutan arkadaşlar Wb tayfasında.Ve yazarın Wb tayfası için dediği en güçlü korsan tayfası ifadesi doğru.

Yasopp ve Vista arasında bir kan davası bir rekabet var gibi görünüyor.Bu ikisi muhtemelen birbirinin rivali isimler.

Yasopp bildiğimiz 3. komutanlardan muhtemelen daha güçlü bir isim.Denizciler tayfa içerisinde adını andılar.Bir yada 2 komutan da söyleyebilirlerdi.Yani Vista da onun rakibi olduğu için oldukça güçlü olduğunu düşünebiliriz.Ödül falan gelince zaten netleşecek.Mihawk ile kapışabilecek düzeyde bir kılıç ustası olmasını da buraya bağlayabilir Oda.
Yasopp'nun yc3 olduğu kesin değil ki. Yc2 de olabilir.

Yasopp'nun yc3 olduğu kesin değil ki. Yc2 de olabilir.
Beckman,Roo,Yasopp dendi.Üstelik Vista ile de öyle bir rekabeti var ve Vista Jozu kalibresinde değil yani 3. komutan.O sebeple Yasopp'un 2 olması biraz zor ihtimal.

Bence Wb ve Shanks komutanlarını ayırmış mangaka.Diğerlerinden daha güçlü ilk 3 komutanları.Birisi Wb kaynaklı diğeri de Shanks'in imparator dengesini sağlaması için.

Yani Sıralaman Marco, Jozu, Vista ve Ace benimkisi gibi... ek olarak Wb Roger fb'sinde Jozu ve Marco hep beraber resmedildi. 2 komutan bana göre net Jozudur. Shanks gemiye geldiğinde Marco, Jozu yan yanaydı. Tümenlerden sadece ikisi gemideydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık