Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İmkanınız Olsa Avrupa'ya Hemen Gider miydiniz?

İmkanınız olsa Avrupa'ya gider misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    75
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim bahsettiğim kitle mesleğini kimlik olarak üzerine giymek için can atan kitle yaw. Yoksa evet. Almanya ile kıyas bile edilemez tr şartları:d
Doğrusunu söylemem gerekirse benim gördüğüm sağlık çalışanları çoğunlukla mutsuz gibiler. Bir sağlık kuruluşuna falan giderseniz kibar davranın iki güler yüz nezaket gösterin de adamlar azıcık şevklensin la! Böyle şeyler çok önemli bizler için :D
Kamu spotumu da araya sıkıştırdığıma göre gideyim ben dayak yemeden. :p

Ben hala öğrenciyim la :D ama mezun olanların içinde -ki sınıf arkadaşlarım olurlar- fazlaca gitmeye çalışan var. Özellikle Almanyaya ciddi bir talep var. Onların da başına ekşiyorum bazen gitmeyin diye de kararlılar :oops: Doktorların burada hem mesaisi çok fazla hem de alım gücü daha az. Şiddet, yasal veya fiziki güvenlik eksikleri vs genelde bu sebeplerle mutsuzlar. Ev arkadaşımın abisi mesela -o da doktor- Almanyada ve birkaç senede bir düzen tutturdu bir şekilde. Devamlı onunla orayı konuşuyor bazı buralarda çalışan arkadaşlar. He kalsalar benim daha çok hoşuma gider tabi.
Havanız yeter buradaki :oops:

Doğrusunu söylemem gerekirse benim gördüğüm sağlık çalışanları çoğunlukla mutsuz gibiler. Bir sağlık kuruluşuna falan giderseniz kibar davranın iki güler yüz nezaket gösterin de adamlar azıcık şevklensin la! Böyle şeyler çok önemli bizler için :D
Kamu spotumu da araya sıkıştırdığıma göre gideyim ben dayak yemeden. :p
Bizim insanımız doktora örtmene falan baya saygılıdır. Hatta gereğinden fazla eğilip bükülürler karşılarında:d Niye öyle dedin ki şimdi.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık