Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İlk Okuduğunuz Kitap

• Konbuyu başlatan Quantum20
  • Başlangıç tarihi
Elma Ağacı diye bir kitap. Uçurumun dibinde tek başına, kuşlar gelsin de meyvelerini yesin diye dua eden bir elma ağacını anlatıyordu. :ühü:

Çocuk kitabi harici de Hobbit.

Harry Potter ve Felsefe taşı, yıl 2001 olması lazım.2. sınıfta o kitabı nasıl okumuşum halen hayret ediyorum, nasıl sardıysa okuduğumu anlamadığım için döne döne okuyordum. 2 ay sonra falan da filmi çıkmıştı, hey gidi hey.

Ökkeş vardı. İlk onlardan birini okumuşumdur.
Hocası hangi hayvan olmak isterdin dediğinde eşek diyen adam gibi çocuktur. Neden aslan değil diye sorduğunda da aslanlar çok tembel ama eşek öyle mi sürekli çalışıyor deyip genç beyinlerimize kölelik algısını yerleştiren delikanlı karakter bilmiyor ki eşek asla kendine çalışmıyor seni asla unutmayacağız Ökkeş :alkis:

Roman kategorisi olarak ele alıyorum; Define Adası - Robert Louis Stevenson

Herhalde o zaman ya 8 veya 9 yaşındaydım. O günden sonra iflah olmaz bir kitap manyağı olup bulduğum her kitabı okudum.

Kütüphane dediysem 30-40 kitap vardı :D Her sınıfın farklı gün ve saatte okuma saati oluyordu öyle alıyorduk hatırladığım kadarıyla, yoksa küçük bir mahalle okulunda o yıllarda nerede kütüphane :D Kalın ve beyaz bir kitaptı onu da hatırlıyorum. Sanırım Rus yazarları daha çok sevmemin temeli az okumuş olsam da o kitap.
Bana göre şanslıymışsin.Çünkü bizim kutuphanemizde tel ali den başkası az bulunurdu:hhh:Bırak Rus yazarı Önemli Türk yazarları bile yoktu maalesef.Ama insan okumak isteyince okuyor:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık