Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İlk Kim Kutsal Ejder Öldürür?

İlk Kim Kutsal Ejder Öldürür?

• Luffy

Kullanılan: 9 9.4%
  • Dragon

Kullanılan: 31 32.3%
  • Teach

Kullanılan: 22 22.9%
  • Akainu

Kullanılan: 11 11.5%
  • Kid

Kullanılan: 3 3.1%
  • Shanks

Kullanılan: 4 4.2%
  • Crocodile

Kullanılan: 2 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 14 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    96
Robot nasıl uyandı tam belli değil. Hem konuyla hiç alakası yok. Robotun uyanması hikayede neye hizmet edecek görmek lazım
Düm tek tek patladı ve uyandı. :d

Her yerine dum dat da da falan yazmış adam. Kalp atışına uyandığını daha nasıl anlatsın? Başka neden uyanmış olabilir senelerdir uyuyan robot? Uzun lafın kısası, meyve olmasaydı Luffy Joyboy olamayacaktı.

Düm tek tek patladı ve uyandı. :d

Her yerine dum dat da da falan yazmış adam. Kalp atışına uyandığını daha nasıl anlatsın? Başka neden uyanmış olabilir senelerdir uyuyan robot? Uzun lafın kısası, meyve olmasaydı Luffy Joyboy olamayacaktı.
Bu arada Zunisha'yi da Luffy uyandırmıyor. Momo uyandırıyordu.

Mantıken Dragon öldürmeli, hatta Dragon'dan gördüğümüz ilk fiziksel aksiyon bi kutsal ejder suikastı olsa çok güzel olurdu. Peki Oda bunu çizer mi? Hayatta çizmez, onun yerine Usopp gider bi hengamede acı sos saldırısını yanlışlıkla kutsal ejdere denk getirir öyle öldürür. Yeni lakabı da God Killer God Usopp. Hayırlı olsun.

Oda bu onuru Luffy'e verir diye düşünmeden Luffy dedim. Ama biraz düşününce Luffy'e asla adam öldürtmez dedim. Maalesef şıkkı değiştiremiyorum :T

Luffy'nin karanlık versiyonu olan Teach olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık