Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İlk Kim Kutsal Ejder Öldürür?

İlk Kim Kutsal Ejder Öldürür?

• Luffy

Kullanılan: 9 9.4%
  • Dragon

Kullanılan: 31 32.3%
  • Teach

Kullanılan: 22 22.9%
  • Akainu

Kullanılan: 11 11.5%
  • Kid

Kullanılan: 3 3.1%
  • Shanks

Kullanılan: 4 4.2%
  • Crocodile

Kullanılan: 2 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 14 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    96
Düşününce bu ünvan bir kılıç ustasına gidebilir. Zoro korsan avcısı, Sahin göz denizci avcısı ünvanı var. Kutsal ejder avcısı olmazsa olmaz bence ileride bir kılıç ustasında bu ünvanı görebiliriz. Kutsal ejder avcısı güzel ünvan olur :D
Bu listeyi rastgele yapmadım. Düşünerek, mesela aklıma bir arkadaşın dediği gibi Caribou'da geldiydi. Ama onun gibi birine bu şeref yakışmaz diye düşündüydüm. Sonra "seride daha önce gözükmeyen biri veya sadece flashbacklerde gözüken biri" şıkkıda aklıma geldiydi. O kadarına gerek yok diye eklemedim.

Mihawk'ı niye yazmadım, çünkü o da akıl mantık ile hareket eden biri, görevi değilse ve böyle bir amacı yoksa yapmaz. Öyle bir tip değil, ama başkalarının yapmasını bekler veya izler.
Ben mihawk niye yazılmadı demedim. Unvan olarak bahsettim. Zaten onun unvanı var ben sürekli kutsal ejder kesecek bir kılıç ustası olacağını düşündüm bundan dolayı kutsal ejder avcısı unvanını alacak. Hatta şu şekilde olabilir. Zoro ödül avcısıyken korsan avcısı unvanını aldı. Mihawk korsanken denizci avcısı ünvanını aldı. Bir tek denizcilerden bir şey avcısı olmayan grup olarak kaldı. Fujitora Kutsal ejderin yaptığına dayanamayıp birini öldürür. Bu ilk öldürmeden sonra geri dönüşü yok diye gördüğü bütün kutsal ejderleri öldürür. Bundan dolayı Kutsal ejder avcısı unvanına sahip olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık