Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İlk Düşecek Tobi Roppo Üyesi?

İlk Düşecek Tobi Roppo Üyesi?

• Kullanılan toplam oy
    40
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Farketmez.İlk düşen en zayıf anlamına gelmeyeceği için.
Aynen Sanji ikinci hayatına başladı ondan sonra.İkinci defteri aldı yakında son sayfaya gelir işlediği sevaplarla :hhh:
Nami sağlam tokat patlamış normalde o Zoan kadınların kölesi olurdu. Şimdi koşarak kaçıyor. Sanji'ye böyle kişisel gelişim yaşatan tokat Page One'ı siler.

Şaka bir yana Page One ve Ulti ilk düşer çünkü savaş arkının başından beri dövüşüyorlar Nami ve Usopp'la ki bizimkiler defalarca kafa yemiş.

Nami sağlam tokat patlamış normalde o Zoan kadınların kölesi olurdu. Şimdi koşarak kaçıyor. Sanji'ye böyle kişisel gelişim yaşatan tokat Page One'ı siler.

Şaka bir yana Page One ve Ulti ilk düşer çünkü savaş arkının başından beri dövüşüyorlar Nami ve Usopp'la ki bizimkiler defalarca kafa yemiş.
Evet onu bende farkettim köle teklifini istemedi haha. Ulti tayfaya bunu yapan ilk karakter oldu.Hani Vergo seni şöyle yapmıştı diyor ya Doffy. Bizimkilerde kafanın acısını hafızaya kazımışlar hayır yapma diye ağlıyorlar.Ulti’nin düşman olarak bu yönünü sevdim.Fazla şanslı olduklarından zalimliğe denk gelmiyordu tayfa.

Üye silindi 1004

Evet onu bende farkettim köle teklifini istemedi haha. Ulti tayfaya bunu yapan ilk karakter oldu.Hani Vergo seni şöyle yapmıştı diyor ya Doffy. Bizimkilerde kafanın acısını hafızaya kazımışlar hayır yapma diye ağlıyorlar.Ulti’nin düşman olarak bu yönünü sevdim.Fazla şanslı olduklarından zalimliğe denk gelmiyordu tayfa.
Bizimkiler cidden dayanıklıymış Luffy bile sağlam bir darbe olduğunu onaylamıştı. Cidden Nami ve Usopp ne kadar da ağlasa insan üstü bir dövüş gücüne sahipler artık belli. Kolay değil Antik Zoanların hepsi tank gibi tipler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık