Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Hisoka ölümsüz felan çıkmasa bari. Bu güç arayışının altında aslında hiç ölmeyen bir ruh felan saçmalamaz umarım. İkiside renklilik katan karakterler ölmezler bence
umarım ölümsüzlük konusuna hiç girmez aslında hisoka ölse bence seri birşey kaybetmez ama seri başından beri hisokaxgon ilişkisi verildiği için ve kurapikaxchrollo ilişkisi var bide kimsede ölmeyebilir bir sonraki bölümde vs devam ediyorsa 3-4 hafta sürer bekleyip göreceğiz

Chrolla nın dönüşü de muhteşem olmuş ya ciddi ciddi ölümüne kapışacaklar Hisoka nın da soyadını ilk defa duydum. Daha önce geçmedi herhalde..

Bu sene PS4'e yeni Dragon Quest oyunu çıkıyormuş. O yüzden kendinizi alıştırmayın yeni araya hazırlıklı olun :D

Chrollo nın Hisokadan çok daha güçlü olduğunu düşünüyorum,Hisokanın da tam gücünü hiç bir zaman göremedik ama.

Son 2 bölümü okudum. Arkadaş ilk bölümü okurken yoruldum yahu. 3 tane önemli Prens var gibi gözüküyor.
Kurapika'nın kafayı taktığı prens.
Şu ayımsı prens. :/
Bir de şu umut bağladıkları sistemi değiştirecek olan prens.

Diğer bölümde ise Hisoka vs Chrollo. Ne gerek vardı? Hem de ölüm dövüşüne? Chrollo kendini daha da geliştirmiş.

Umarım ikisinden birine bir şey olmaz.

Son 2 bölümü okudum. Arkadaş ilk bölümü okurken yoruldum yahu. 3 tane önemli Prens var gibi gözüküyor.
Kurapika'nın kafayı taktığı prens.
Şu ayımsı prens. :/
Bir de şu umut bağladıkları sistemi değiştirecek olan prens.

Diğer bölümde ise Hisoka vs Chrollo. Ne gerek vardı? Hem de ölüm dövüşüne? Chrollo kendini daha da geliştirmiş.

Umarım ikisinden birine bir şey olmaz.
Aynen neden ölüm dövüşü bence araya birileri girecek ya da o arena yıkılacak bir şey olacak .s.s

Aynen neden ölüm dövüşü bence araya birileri girecek ya da o arena yıkılacak bir şey olacak .s.s
İçimden bir ses Prenslerden biri ya da babaları onları koruma olarak alacak diyor. Diğer bir ihtimal de Kara Kıta'ya gitmek için dövüşü ertelemeleri olur. Tüm kat sahipleri kara kıtaya gidecek de denilebilir. Kara kıta yüzünden tüm dövüşler iptal olabilir.

Bunlardan alakasız bir şey de olabilir ama o zaman seri çok karışır gibi geliyor. Şuan zaten çok konu var. Başka bir şeye gerek yok gibi.
Kara kıta veya Prenslerle ilgili bir şey bekliyorum bu yüzden.

İçimden bir ses Prenslerden biri ya da babaları onları koruma olarak alacak diyor. Diğer bir ihtimal de Kara Kıta'ya gitmek için dövüşü ertelemeleri olur. Tüm kat sahipleri kara kıtaya gidecek de denilebilir. Kara kıta yüzünden tüm dövüşler iptal olabilir.

Bunlardan alakasız bir şey de olabilir ama o zaman seri çok karışır gibi geliyor. Şuan zaten çok konu var. Başka bir şeye gerek yok gibi.
Kara kıta veya Prenslerle ilgili bir şey bekliyorum bu yüzden.
Kara kıta olabilir çünkü karınca arc dada bunlar yoktu yani .s.s ön plana çıkmalarını isterim.

Mangayı okumuyorum ama heyecanlı kısmı duydum.Bence Chrollo yenilecek.Ölme ihtimali de olabilir.Hisoka çok gelişim gösterir Gon ile daha çok karşılaşacak.Ama bu adamın vadesi doldu gibi.Bütün maharetlerini sergiler ve yenilir.

Zaten ışıklar kararınca zincirle paketlenen adamdan çok şey beklemiyorum. :( Yenilmesi şaşırtıcı olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık