Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Şunu kaç kere bu konuya attım, artık bilmiyorum. Togashi kendi hissetiği şekilde HxH'yi çıkarmak için Jump'la en başından anlaştı. Adam kimseye ben bu seriyi düzenli olarak çıkaracağım diye söz vermedi, boş boş tüm dünyaya mal oldu demeyi, iş ahlakı öğretmeyi bırakın. Adam size bir söz vermedi, kendi nasıl hissediyorsa öyle çıkaracağım dedi ve çıkarıyor.

Yu Yu Hakusho'yu da sırf bu haftalık yetiştirme baskılarından ve fiziksel rahatsızlığı o zamanlardan başladığı için bırakıyor. 1994''ten bahsediyoruz, adam o zamandan beri sağlık sorunu yaşamasına rağmen Yu Yu Hakusho, Level E ve HxH kalitesinde seriler çıkardı.

Seri adamın serisi, kimseye borçlu olduğu bir şey yok. Keyfine çizmiyorum dese bile haklı. Ayrıca ölmesini istemek de eleştiri değil, Togashi en doğrusunu yapmış, kimsenin lafını bir yerlerine takmayıp kendi istediğini yapıyor.

Ben de isterim devam etmesini ama demek ki şartlar el vermiyor. Adam tuvalete gitmekte zorlanıyorum diyordu en son. Zaten müthiş bir seri vermiş size, bırakın da dinlensin.

Seriye dair birkaç isim dışında bilgim yok. Bir de bu video var. Kurapika'nın buradaki gülüşü içimi ısıtmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık