Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Teknik olarak pitou örümceklerin hepsinden güçlü. Bariz güçlü olmadığı bir tek chrollo var. Pitou'yu tek yumrukla ezen gon uvogin'e neler yapmaz. Hem karıncaları hem de örümcekleri aradan çıkarır.
Pitou Chrollo'yu da indirir, bütün ortamı kazanmaya yönelik hazırlayıp, bütün avantajı elinde bulundurmasına rağmen Hisoka'yı temizlemeyi becerememiş Chrollo'yu tokat manyağı yapar: Gon "sınırsız" olarak adlandırılan potansiyelini kullanıp Pitou'yu indirdi, alluka popodan çıkması olmasa ölecekti. Millet Kral Muhafızlarını bayağı azımsıyor gördğüm kadarıyla. Pitou gibi analiz yeteneği aşırı yüksek biri boşuna üç buçuk atmıyor Gon benden Kral'a giderse çok büyük tehlike arzeder diye. Gon kendini savunmayarak, elini kolunu sallaya sallaya Netero'ya tehlike oluşturabilecek bir karakteri öyle böyle pataklamadı.

Pitou Chrollo'yu da indirir, bütün ortamı kazanmaya yönelik hazırlayıp, bütün avantajı elinde bulundurmasına rağmen Hisoka'yı temizlemeyi becerememiş Chrollo'yu tokat manyağı yapar: Gon "sınırsız" olarak adlandırılan potansiyelini kullanıp Pitou'yu indirdi, alluka popodan çıkması olmasa ölecekti. Millet Kral Muhafızlarını bayağı azımsıyor gördğüm kadarıyla. Pitou gibi analiz yeteneği aşırı yüksek biri boşuna üç buçuk atmıyor Gon benden Kral'a giderse çok büyük tehlike arzeder diye. Gon kendini savunmayarak, elini kolunu sallaya sallaya Netero'ya tehlike oluşturabilecek bir karakteri öyle böyle pataklamadı.
Zeno ile Silva'dan bir cacık olmaz diyorsun yani? Çünkü Chrollo bunlar karşısında yaptıklarıyla hype almıştı en çok.

Zeno ile Silva'dan bir cacık olmaz diyorsun yani? Çünkü Chrollo bunlar karşısında yaptıklarıyla hype almıştı en çok.
Cacık olmaz niye diyeyim, Zeno değil miydi "1'e 1 kapışsak gene alırdım, ama öldürmeye çalışsan işler ilginçleşebilirdi" diyen. Aynı kalibrenin adamları bunlar. Pitou çok ayrı dünyanın yaratığı. Ayrıca HxH'de saf güçten yok kimin kimi nasıl counterladığı daha önemli.

Cacık olmaz niye diyeyim, Zeno değil miydi "1'e 1 kapışsak gene alırdım, ama öldürmeye çalışsan işler ilginçleşebilirdi" diyen. Aynı kalibrenin adamları bunlar. Pitou çok ayrı dünyanın yaratığı.
Ne bileyim Chrollo sanki düşmanca bir tavır takınsa ikisini de yer gibi gelmişti bana. Ama şu da var Zeno ile Silva gittikten sonra da yere yapışmıştı. Chrollo biraz abartılıyor mu?

Ne bileyim Chrollo sanki düşmanca bir tavır takınsa ikisini de yer gibi gelmişti bana. Ama şu da var Zeno ile Silva gittikten sonra da yere yapışmıştı. Chrollo biraz abartılıyor mu?
Nedense ben o havayı almamıştım şahsen. Konuşmaları da bunu destekler nitelikteydi bence. Arıca Zoldiklerin korkutucu olanları ara nesil değil, Maha ile Killua, o yüzden pek de şey etmemek lazım.
Chrollo bence ne abartılıyor ne de küçümseniyor, çok yetenekli ve akıllı bir Nen kullanıcısı, ama ne Ging eder ne de Netero.

Nedense ben o havayı almamıştım şahsen. Konuşmaları da bunu destekler nitelikteydi bence. Arıca Zoldiklerin korkutucu olanları ara nesil değil, Maha ile Killua, o yüzden pek de şey etmemek lazım.
Chrollo bence ne abartılıyor ne de küçümseniyor, çok yetenekli ve akıllı bir Nen kullanıcısı, ama ne Ging eder ne de Netero.
Çok belirsiz aslında Hunter X Hunter evreni.

Karakterlerin fiziksel özellikleri aşırı farketmiyor. Her ne kadar bunu bozabilecek bazı istisnalar olsa da herkesin herkese zarar verme şansı var bir açığını bulduğunda. Netero ya da Uvogin özellikle de Uvogin'in mesela çok güçlü saldırılara vücutlarıyla direndiğini görmüştük ama sanki nen kullanmıştılar diye hatırlıyorum.

Yani Hunter X Hunter evreninde birine zarar vermek zor değil. Hani aşılmaz bir vücut yok gibi. O yüzden yetenekler daha çok ön plana çıkıyor. Bir şekilde açığını bulup yetenekler ve taktiksel planlar eşliğinde rakibe açığını bulup saldırıyı indirme var. O yüzden net bir güç seviyesi analizi yapılamıyordu.

Ama Meruem bir geldi. Saf fiziksel güçle herkesi mal etti. Ne özelliğin olursa olsun adama açık bulman farketmiyordu. Vuruyon işlemiyor felan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 7)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık