Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Ben Togaşi reyiz, hiç uğraşamam yeni bölüm yetiştirmekle, rahat bırakın beni, parça parça ara vereceğime uzunca bir ara vereyim, demiştir kodamanlara.
Şimdi mangayı yavaş yavaş çizerek ilerliyordur. Birkaç yıl sonra tamamen ya da en azından bir arkı bitirdikten sonra haftalık olarak yayınlarlar.
Reyiz de kafası rahat bir şekilde koltuğunda yaslanıp belini dinlendirirken oyununu oynar.
... ve herkes mutlu olur.

Daha çılgın bir şey göstereyim, burada geçen Silent Majority tekniğinin adı bu grubun bi şarkısından esinlenilmiş. :D

Hunter x Hunter Neden Düzenli Çıkmıyor? Ne Zaman Bitecek?

Togashi'nin zaafları hakkında söylenenler doğru. Ancak olayın iç yüzü bundan ibaret değil.

Togashi'nin en büyük rakibi olan mangaka ve fanlarından oluşan bir çete Togashi'nin zaafını kullanıp bir Idol aracılığı ile HxH'nin ana hikayesini öğrenmişler. Ve Togashi'nin uygunsuz görüntülerini ele geçirmişler.

Togashi seriyi kısa sürede bitirip böylece rakibinin önünden çekilmeyi teklif etmiş. Ancak kabul etmemişler. Devam edeceğini söylemesini ve sadece kendileri izin verdiği zaman bölüm çıkarmasını söylemişler. Çete'nin amacı HxH'nin popülerliğini bitirmekmiş. Aralar gittikçe uzunlaşacak ve zamanla ümidini kesen fanlar seriyi unutacak diye ümit ediyorlarmış.

Kaynak: Tamah Adası oyununda bir bölümde "Zincirlenmiş Novel" isminde bir bölüm varmış. Bu kısımda Togashi dolaylı yoldan bu bilgileri ima ile verip yardım çağrısında bulunmuş. Çete sahte bir telif hakkı iddiasıyla o bölümü yayınlanmadan çıkarttırmış.

Bir iddiaya göre Shueisha Kimetsu no Yaiba serisinin devam etmesini istemiş ancak Koyoharu Gotouge aynı çetenin baskılarıyla devam etmeme kararı almış. Ve elinden geldiğince kötü bir şekilde final yapmış.
Şu rakip mangaka kim çok merak ediyorum gerçekten.

İş ahlakı olmayan y.vşağın teki işte. Evreni ve senaryosu güzel olmasına güzel de animesi olmasaydı takip edeceğim bir seri olmazdı. O leş çizimlere yarım saate bakıp da kör olmayan cindir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık