Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

En iyi arc başlangıcını yaptı bence son arcta hikaye çok keyifli buarcın tadında başka bir eser aradım bulamadım. Gerginlik farklı seviyeye taşıdı mangayı, Kimera arcı gibi de değil.
Ve bunu ana karakterleri göstermeden yapıyor.

O ikizlerin kaçmaya çalıştığı bölüm muazzam bir bölümdü. Şu prenslerin hikayesinin sonunu bir şekilde görebilsek keşke. :(

Erkek diyoruz da işte daha büyük bir kanıt istiyorlar ?
Wiki resmi kaynak olmayabilir ama manga ve animedeki tüm verileri işlediğinden farklı bir ihtimal dahi olsa yer verirlerdi. Erkek olduğunu belirtmelerini geçtim aksini ima dahi eden hiç bir bilgi kırıntısı vermemişler. Demekki yok : ))

Arkadaşlar fan çizimlerini kanıt sayıyorsa başka tabii :D

Bilemiyorum çeşitli bugları var. Killua mesela emir verebiliyordu.
Nanika Killuaya aşık derecesinde bağlı. Bu yüzden onun istisnası olabilir. Killua bunu Nanika'yı kullanma şekillerine bağlıyorlar ama muhtemelen durum bundan ibaret değil. Yoksa İllumi çözerdi diye düşünüyorum. Yani Killua'nın ayrıcalığı var gibi gözüküyor.

En merak edilen ve en coşkuyu verecek yerde bıraktığını biliyorum dostum hasta değilse büyük gavatlık yaptı adam.
İşte hemen atlamadı uzattı hikayeyi ama Oda tarzı şeklinde değil. Bu spo olmaz sanırım
Ve bunu ana karakterleri göstermeden yapıyor.

O ikizlerin kaçmaya çalıştığı bölüm muazzam bir bölümdü. Şu prenslerin hikayesinin sonunu bir şekilde görebilsek keşke. :(
Prens hikayesine bayıldım ben en güzel arc gibi geliyor bana Tserriednich'i sevmezken acı veriyordu tabi biraz da. Başka manga olsa çocuk prensler de var bir şey olmaz dersin de mevzu Togashi olunca her şeye açık. O dediğin bölüm çok iyiydi dehşeti hissettim ölürken.

Peki Nanika'ya beni herkese yardım edecek kadar güçlü yap desek; sonraki isteklerinin yükü fazla mı olur? yoksa iyi niyetli bir dilek olduğu için, insanları iyileştirmesindeki gibi hiç yük olmaz mı?
İyileştirmedeki yük yok olayı, iyi niyet olayı Kill'in emir meselesini saklamak için uydurduğu bir şey. Yani sen ben dilersek bedeli ağır olur ama Kill dilerse bir şey olmaz. Zaten dilek ve emir meselesi her açından sıkıntılı. İllumi boşuna kafa yormadı, ne nedir, işin emir-dilek dengesi nedir, belli değil. Tam açıklmasını yapmak imkansız. Bence Kill'in dediğinin aksine her şeyi de yapamaz zaten. Gon'u iyileştirdi diye yere yığılan Nanika bir Kral'ı yenme isteğini gerçekleştiremezdi bana kalırsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık