Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

mangası umrumda değil bu yavşak yüzünden anime devam etmiyor. bi bu bide miura yakalarsam Allah kurtarsın bunları elimden

O değil de adam Hisoka'nın ağzını burnunu kırdırdı öyle bıraktı. Madem çizmeyecektin dövdürmeseydin Hisoka'yı :s Sakız gibi çiğnediler erkeğimi hiç karizması kalmadı :s

O değil de adam Hisoka'nın ağzını burnunu kırdırdı öyle bıraktı. Madem çizmeyecektin dövdürmeseydin Hisoka'yı :s Sakız gibi çiğnediler erkeğimi hiç karizması kalmadı :s
Mangayı okumuyorum. Geçenlerde biri sedyeye yatırılmış ağzı burnu gitmiş ebesi bellenmiş birinin resmini atmıştı. Hisoka'ya benziyordu ki o Hisoka ise ölmüş herhalde yani. Bu adam kiminle dövüştü de bu hale geldi ya da dövüş gösterildimi mangada?

Mangayı okumuyorum. Geçenlerde biri sedyeye yatırılmış ağzı burnu gitmiş ebesi bellenmiş birinin resmini atmıştı. Hisoka'ya benziyordu ki o Hisoka ise ölmüş herhalde yani. Bu adam kiminle dövüştü de bu hale geldi ya da dövüş gösterildimi mangada?

Kuroro reisle dövüştü. Gerçi dövüş denilemezdi ama olsun.

Gösterildi bu arada.

@Kuroro dan dayak yemek Hisoka için bir onurdur, ne demek karizması kalmadı. :mincika:
Mükemmel bir taktikle baştan sona önde götürdü. Bir ara koluna kafatası çarpıyordu onun dışında hasar bile almadı adam. Hisoka bebeğimi kütür kütür yediler hoş olmadı benim için :s

Örümceklerin başındaki dayı

Eyvallah. Kuroro bunun evveliyatını severdi zaten de ben bu kadar vahşi sevmesini beklemezdim açıkçası. Hangi sayılar olduğu aklındaysa dostum onları da yazabilirsen bir ara okumak isterim bu vahşeti
Direk animeden devam edebilirsin. Hemen akabinde olan olay zaten. Hisoka ve Chrollo arasında normalde o kadar fark olduğunu düşünmeyenlerdenim ben. Kendin oku kendin karar ver. 338-339'dan falan başlaya bilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık