Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Gidiyor güçleri. Ancak geri verebiliyor.
Tekniği anlatması lazım de mi? Neden Zoldyckler ile vs atarken calamadim diye üzülüyor? O adamlar ağızlarını açacak tipler değil gibi.

Hisoka olayı ise zaten guclusun yaw. Adami tatmin et işte. Saçma saçma insanları katıyor araya. Bence ondan kinlendi, düşman oldu

Bu Kuroro'nun yetenek repertuvarı her ortama ve çevreye göre strateji geliştirebileceği kadar geniştir bence. Bu adamın üstesinden anca Ging gelir. :oleyo:(Netero reis ayrı.)
Kuroro alır Ging'i rahat rahat :oleyo:

Şaka bir yana serinin en gizemli, izlenesi adamı gibi duruyor. Orumceklerin Greed Island'de aktif olacağını düşünüp heves etmistim. Hevesim kursagimda kaldı. Bu kara kıtada varlar mi? :p

Tekniği anlatması lazım de mi? Neden Zoldyckler ile vs atarken calamadim diye üzülüyor? O adamlar ağızlarını açacak tipler değil gibi.

Hisoka olayı ise zaten guclusun yaw. Adami tatmin et işte. Saçma saçma insanları katıyor araya. Bence ondan kinlendi, düşman oldu
Hisoka öyle kinlenecek bir adam değil bence ya. Kendini bir şekilde diriltti ve ona göre deathmatch hala devam ediyor. Kuroro'nun gücü diğer insanların yeteneklerini çalmaktan geliyor. Hisoka da en yakınındaki adamlardan başlayarak Kuroro'nun gücünü giderek azaltıp en sonunda da örümceğin kellesini alacak. Kuroro'nun da dediği gibi örümcek kafası olmadan hareket edebilir. Hisoka bu yüzden örümceğin önce bacaklarını alıp sonra kelleye gitmeyi planlıyor olmalı. :d

Hisoka öyle kinlenecek bir adam değil bence ya. Kendini bir şekilde diriltti ve ona göre deathmatch hala devam ediyor. Kuroro'nun gücü diğer insanların yeteneklerini çalmaktan geliyor. Hisoka da en yakınındaki adamlardan başlayarak Kuroro'nun gücünü giderek azaltıp en sonunda da örümceğin kellesini alacak. Kuroro'nun da dediği gibi örümcek kafası olmadan hareket edebilir. Hisoka bu yüzden örümceğin önce bacaklarını alıp sonra kelleye gitmeyi planlıyor olmalı. :d
Hisoka Kuroro'yu alırsa ad değişir mi ki? :rolleyes:

Bu Kuroro'nun yetenek repertuvarı her ortama ve çevreye göre strateji geliştirebileceği kadar geniştir bence. Bu adamın üstesinden anca Ging gelir. :oleyo:(Netero reis ayrı.)
Ging, Beyond ve güçlü çıkarsa Pariston alabilir. :D

5 tane mi ne şart var güçleri çalması için.

Bunlardan birisi kurbanın gücünü açıklaması.
Chrollo'nun güce tanık olması falandı.

Hisoka ondan kinlenmedi. :D Pek bir sebep aramıyor zaten Örümcekler için her türlü öldürmeyi denerdi. Bu arada Chrollo zaten onu tatmin etmek için kabul etti. Bir kazancı yoktu. :D İstese Hisoka bulamazdı onu. Kaç kere uyardı da Chrollo. Hatta planını bile açıkladı Hisoka'ya. :D Hisoka'nın gereksiz kendisine güveniydi bu. Kendisi de yanlış hatırlamıyorsam bunu diyordu. Kendisini aşırı güçlü görüyor. :D Kendi kendisine kaşındı bir nevi.

Kurapika 2 günde ekibi temizledi aslında ya :d Zor değil o kadar. Hisoka da yapiversin.

Nobunaga'yi görmek istiyorum. Adam tam kapalı kutu. Uvogin ile Nobu tam reislerdi. Arabada çarşafa sarılıp kaybetmesi çok iyiydi :D

Aha... Hatırladım. Tüm seyirciler Hisoka'ya saldırmışlardı falan...
Nası silinmiş la o olaylar aklımdan.

Ve hayır, Kuroro o gücü çalıyor. Yani ortada kopyalama olmadığından sahibi tekrar gücünü kullanamıyor. Neon'da gördük bunu.
Ki bu kızın öldüğünü düşünüyorum ben. Çünkü Kuroro bir sayıda gücün defterinden silindiğini söyleyip bir yorum yapmaya niyetleniyordu ama yorumunu yazmamıştı mangaka.
Bence gücün asıl sahibi ölünce güç de defterden siliniyor.

Ben Kortopi'ye hiç dikkat etmemişim ya. Şimdi gördüm. :flaugh:

Bok yoluna gitmiş reyiz.:hhh:
Tam olarak öyle oldu. :oleyo:
Kuroro alır Ging'i rahat rahat :oleyo:

Şaka bir yana serinin en gizemli, izlenesi adamı gibi duruyor. Orumceklerin Greed Island'de aktif olacağını düşünüp heves etmistim. Hevesim kursagimda kaldı. Bu kara kıtada varlar mi? :p
Örümceklerin çoğu gemide harcanır bence ya. Kara Kıta'ya hepsi çıkamaz bence. Baya aksiyon dönecek mafya-örümcekler-Hisoka üçgeni arasında ama Togashi kıçını kaldırıp sayı çıkaramıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık