Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Bilmem.İlgilenmiyorum pek neyinde ne olmuş neyinde kaç ark varmış diye.
Öyle diyordu bir ara. :D
Biraz fazla söylemişim. :D Oda ile olan röportajında diyordu. :D
Hard to say. I still have five or six stories in mind. If all goes as planned, there should be at least 3 or 4 stories after the ant arc. Course of time, unexpected events occur and fuck up your plans. therefore, OP is more than half?

Biraz fazla söylemişim. :D Oda ile olan röportajında diyordu. :D
Hard to say. I still have five or six stories in mind. If all goes as planned, there should be at least 3 or 4 stories after the ant arc. Course of time, unexpected events occur and fuck up your plans. therefore, OP is more than half?
Seçim meçim olaylarına bir arc desek bu şimdiki arc iki eder.Kara kıta üç,ekibin tekrar birleşip bir son macerası da 4 olsun hadi :D

Evet, okuyucuların beklentisi de Gon'un babasına ulaşıp ulaşmayacağıydı çünkü :S La OP okuyan kaç kişi Luffy'nin kk olduğunu görmek için okuyor :S Ortaya Meruem gibi, Nanika gibi vs yaratıklar çıkarmışsın, kara kıta abi dünya aslında bildiğiniz gibi değil diye seriye seviye atlatmışsın sonra da zaten manga amacına ulaştı bla bla tırı vırı. Boş yapma lan. Hastayım çizmiyorum lan de geç.

Adamın karısı Sailor Moon'dan olan parayı kaldırdığından istese 10 yılda bir bölüm versin yine koymaz :/
İşte olan bize oluyor yetenekli bir çizer güzel giderdi dediği gibi.

Evet, okuyucuların beklentisi de Gon'un babasına ulaşıp ulaşmayacağıydı çünkü :S La OP okuyan kaç kişi Luffy'nin kk olduğunu görmek için okuyor :S Ortaya Meruem gibi, Nanika gibi vs yaratıklar çıkarmışsın, kara kıta abi dünya aslında bildiğiniz gibi değil diye seriye seviye atlatmışsın sonra da zaten manga amacına ulaştı bla bla tırı vırı. Boş yapma lan. Hastayım çizmiyorum lan de geç.
Çalışıyorum da diyor, ne yapıyormuş efendi?

Bence Mashima çizerdi, 3-5 versen ama bu adamın çizgisi de başka be, o mantıkla tüm Mangaka lar asistana verip geçsin.
Mashima çok çiziyor ama boş da çiziyor. Nicelik çok nitelik boş. Hikâyeyi falan demiyorum, doğrudan çizimden bahsediyorum. Bu iş için uygun o sebeple. Ne de olsa Togashi'nin çok daha boş çizdiği bölüm sayısı çok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık