Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Meruem muhtemelen kara kıtada olsa zirve güçlerden birisi olur.Karınca böyleyse diye yorum yaparsak ohoo :D
Muhtemelen her hayvan türünün bir kralı var yani karıncalar en düşük olarak söylenmişti sanki demek istediğim bunların fil dinozor versiyonu da var muhtemelen. Ama kara kıta da olan herkes üstünleşiyor netero istediğim güce ulaştım ama beklediğim gibi çıkmadı tarzı bir şey demişti sanki. Muhtemelen bize hiç göstermediği bir gücü vardı o mor aura olabilir etrafa yayılan meruem bile Korkmuştu hani. En çok merak ettiğim gon un Atası meruem üstü bir şey çıkar o herif bir ihtimal.

Muhtemelen her hayvan türünün bir kralı var yani karıncalar en düşük olarak söylenmişti sanki demek istediğim bunların fil dinozor versiyonu da var muhtemelen. Ama kara kıta da olan herkes üstünleşiyor netero istediğim güce ulaştım ama beklediğim gibi çıkmadı tarzı bir şey demişti sanki. Muhtemelen bize hiç göstermediği bir gücü vardı o mor aura olabilir etrafa yayılan meruem bile Korkmuştu hani. En çok merak ettiğim gon un Atası meruem üstü bir şey çıkar o herif bir ihtimal.
Meruemin korktuğu mu ? hatırlamıyorum valla.Hatırladığım meruemin bu iki dedeyi çömelttiğiydi :D Kara kıtada işler farklıdır.Dediğim gibi Meruem zirvelerdendir orda.

Hunter x Hunter evreninin çöplüğü olan ve 80 milyon kişinin yaşadığı Meteor Şehri ile ilgilenenler, çoğu kısmı animeye uyarlanmayan 102. sayıyı okuyabilir. (Ayrıca o sayıda Togashi yıllar önceden, Chrollo'nun Hisoka ile dövüşünde açıkladığı Ay ve Güneş tekniğine muhteşem bir gönderme yapmış.) Ölü bedenlerin, silahların, bebeklerin, çöplerin ve dış dünyanın "çöp" olarak gördüğü aklınıza gelebilecek her türlü şeyin atıldığı bir çöplük Meteor Şehri. Burada yaşayan 80 milyon insanın yeryüzünde varlıklarına dair en ufak bir resmi kayıt yok. Doğduklarında nüfus kayıtları alınmıyor. Hayalet Takımı'nın Kurta Klanı'nı katlettiğinde bıraktığı nota aşırı derecede benzeyen Meteor Şehri sakinlerinin mottosu:

"Buraya bıraktığınız her şeyi kabul ederiz ama bizden asla bir şey almayın." :a: Hayaletlerin arkasında 80 milyon var. Akıllı ol Hisoka!!! :oleyo:

Meruemin korktuğu mu ? hatırlamıyorum valla.Hatırladığım meruemin bu iki dedeyi çömelttiğiydi :D Kara kıtada işler farklıdır.Dediğim gibi Meruem zirvelerdendir orda.
Meruem açık açık tırsıyor ya netero kendini patlatmadan önce ki son konuşmasında mangada orası farklı mı bilmiyorum anime de belirtiyorlar meruem in orada korktuğunu falan. Netero insan oğlunu küçümseme tarzı bir şey demişti evrimsel gücünü falan net hatırlamıyorum da :D Ben hala kara kıtada çok daha güçlü varlıklar olduğunu düşünüyorum saf güçle yenemezler onları zaten strateji olacak. Gene neteronun yaptığı tarzlarda oyunlar çevirecekler Serinin sonlarında o günleri görebilirsek. Neteronun genç halinde ki gücünü gördüğümüz bölümler de olursa güzel olur Adam eskiden direk yumrukla iş bitiriyor buda gücünü bile kullanmadan :D

Meruem açık açık tırsıyor ya netero kendini patlatmadan önce ki son konuşmasında mangada orası farklı mı bilmiyorum anime de belirtiyorlar meruem in orada korktuğunu falan. Netero insan oğlunu küçümseme tarzı bir şey demişti evrimsel gücünü falan net hatırlamıyorum da :D Ben hala kara kıtada çok daha güçlü varlıklar olduğunu düşünüyorum saf güçle yenemezler onları zaten strateji olacak. Gene neteronun yaptığı tarzlarda oyunlar çevirecekler Serinin sonlarında o günleri görebilirsek. Neteronun genç halinde ki gücünü gördüğümüz bölümler de olursa güzel olur Adam eskiden direk yumrukla iş bitiriyor buda gücünü bile kullanmadan :D
Şimdi şöyle düşün.Kral doğarken anası insan eti ile değil de koyun kuzu yese Meruem bu kadar güçlü olmaz.Meruemin güçlü olmasının sebebi insanlar zaten.Kara kıtada baya baya takılabilen insanlar varken insanlığın zirvelerinden Neteroyu orta zorlukla yenen adam kara kıtada zirve değilse yok ali sami yani

Meruem serinin zirvesidir. Kara kıtada bile değişeceğini sanmıyorum (düşük bir ihtimalle değişir). Meruem sadece fiziksel olarak değil nen kapasitesi ve zeka bakımındanda çok üst seviyedeydi. Yeteneği de güçlenmesine çok uygun. Yediği kişinin yeteneğini, orjinal sahibinden daha iyi kullanabiliyor bu karakter. Yediği muhafızların yeteneklerini kendi de üstüne koyarak kullanmıştı. Dünya satranç şampiyonunu 7. seferde yenmişti yanlış hatırlamıyorsam. Yani şu karakter baya baya harcanan karakterlerde 1 numaraya oynar bence.

Karıncalardan daha beteri var Kara Kıtada. Kraliçe karınca da oradan gelme yanlış hatırlamıyorsam. Ancak sonradan çok fazla gelişiyorlar ve geçirdikleri evrim sonucu B seviyesine ulaşıyorlar. Meruem ise farklı bir seviye. Meruem gibiler vardır. Belki en azılı bela Meruem'den üstündür ancak onun dışında öyle Meruem Kara Kıtaya göre çöp seviyede olamaz.

Chrollo'ya gelince ne yaptığının kendisi bile farkında değil. Farkına vardığında ya adam olacak ya da ölürken anlayacak. İçten içe o da kendi cevaplarını arıyor.

Karıncalardan daha beteri var Kara Kıtada. Kraliçe karınca da oradan gelme yanlış hatırlamıyorsam. Ancak sonradan çok fazla gelişiyorlar ve geçirdikleri evrim sonucu B seviyesine ulaşıyorlar. Meruem ise farklı bir seviye. Meruem gibiler vardır. Belki en azılı bela Meruem'den üstündür ancak onun dışında öyle Meruem Kara Kıtaya göre çöp seviyede olamaz.

Chrollo'ya gelince ne yaptığının kendisi bile farkında değil. Farkına vardığında ya adam olacak ya da ölürken anlayacak. İçten içe o da kendi cevaplarını arıyor.
Bana göre kesinlikle kara kıta da en üstün güç gene insan birisi çıkar gibi geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık