Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

İki elini de kaybettikten sonra ne yaptıracak ki bu Togashi, Hisoka'ya. Hani şu durumdan sonra ne yapabilir o da soru işareti. Karşısında daha hiç darbe almamış bir Kuroro varken üstelik?
Vs nin sonu nasıl olacak çok merak ediyorum ya. :D

Vücudunu mu küçültüyor? :///////////////////////////

Patlamayı kim yapıyor yahu anlamadım? Doll derken? :/ Kukla mı vardı? :/
Yok mu Chrollo'nun güneş ve ay ile yaptığı kuklalar, onlardan bahsediyor büyük ihtimalle. Zaten bomba özelliği sayesinde Hisoka'nın sol elini aldı. Lanet olsun sana Kuroro. :(

İki elini de kaybettikten sonra ne yaptıracak ki bu Togashi, Hisoka'ya. Hani şu durumdan sonra ne yapabilir o da soru işareti. Karşısında daha hiç darbe almamış bir Kuroro varken üstelik?
Sağlam bir eleman gelecek.

Sağlam eleman: .... yapacağınız işi hayvan gibi dövüş yapıyorsunuz yavvvv. Dinime imanıma hepinize bir tepik koysam yuvarlayıp atarım haaa.

Hisoka-Chrollo: Tamam abi kızma dövüşmüyoruz. :(

Yok mu Chrollo'nun güneş ve ay ile yaptığı kuklalar, onlardan bahsediyor büyük ihtimalle. Zaten bomba özelliği sayesinde Hisoka'nın sol elini aldı. Lanet olsun sana Kuroro. :(
Right leg yazıyor :bilmem:

Sağlam bir eleman gelecek.

Sağlam eleman: .... yapacağınız işi hayvan gibi dövüş yapıyorsunuz yavvvv. Dinime imanıma hepinize bir tepik koysam yuvarlayıp atarım haaa.

Hisoka-Chrollo: Tamam abi kızma dövüşmüyoruz. :(
Ben de böyle düşünüyordum da bu son spo sonrası farklı bir son görebiliriz. Üzücü bir son. :(

Right leg yazıyor :bilmem:
Ahahahaaa. Aklım bir an önceki bölümde ki ele gitti. :( Aynen el den sonra da bacağı almış. Lanet olsun sana Kuroro. :(

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık