Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Yorkshin city arcta kan gövdeyi götürüyor efsane olmuş, Greed island arcta bildiğin mmorpg oyun yapmış , 76.bölüme kadar anime akıyor ama Zoldyck Family, Phantom Troupe , Hisoka ve Kurapika gibi karakterlerin var gidiyorsun 61 bölüm saçma sapan Chimera Ant arc çekiyorsun. 148 bölümün yarısı karıncalar ile geçiyor çok yazık olmuş.

şu ankete göre başlamıştım bu animeye http://www.korsanfan.com/forum/konu/14485-en-iyi-shonen-serisi-one-piece-haric

kusura bakmayın da börtü böcekle hxh narutonun tırnağı olamaz , manga bir 600 bölüm yapar belki o zaman durumlar değişir.

Gülmek serbest mi? :S Adı üstüne avcılarla alakalı bir seride avın olması çok mu abes geldi sana?

Yorkshin city arcta kan gövdeyi götürüyor efsane olmuş, Greed island arcta bildiğin mmorpg oyun yapmış , 76.bölüme kadar anime akıyor ama Zoldyck Family, Phantom Troupe , Hisoka ve Kurapika gibi karakterlerin var gidiyorsun 61 bölüm saçma sapan Chimera Ant arc çekiyorsun. 148 bölümün yarısı karıncalar ile geçiyor çok yazık olmuş.

şu ankete göre başlamıştım bu animeye http://www.korsanfan.com/forum/konu/14485-en-iyi-shonen-serisi-one-piece-haric

kusura bakmayın da börtü böcekle hxh narutonun tırnağı olamaz , manga bir 600 bölüm yapar belki o zaman durumlar değişir.
Kardeşim bence o karınca arcı anime tarihinin en epic arclarından biri

Karıncalardan bu kadar şey çıkması banada çok saçma gelmişti başta fakat sonra efsaneye döndü 8-10 tane anime izlememe rağmen bence de en epic arclarından biri.

Her bölüm Zoldyck, Hisoka gösterecek halleri yok. Bir seride hoşunuza giden karakterler görünmeyince o seriye çöp muamelesi yapma sevdanızdan ne zaman vazgeçeceksiniz merak ediyorum.

DevilHunter

Karınca arcında tek sorun Pouf'un sarayda herkesi öldürmemesiydi bence, onun dışında çok mantıklı ve çok iyiydi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık