Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Geleceği söyleniliyordu ? Manga'ya yaklaştığı için bitirmişler sadece diye okudum bazı yerlerde ?
Gelme ihtimali epey epey düsük, mangaya yaklastigi icin bitti dedigin gibi ama manga pek devam etmiyor, mangaka rahatsizlandigi icin sik sik araya giriyor. Su an bile arada, ki dönüsünün kesin bir tarihi de yok.

Aslında Manga'nın bu kadar güzel olmasının sebebi ironik olarak az çıkması olabilir.Çünkü mangası az çıkınca mangakaya her hafta yetiştirmek zorunda kalan mangakalara göre kurgu vesaireyi tasarlamak için daha fazla süre düşüyor.

Aslında Manga'nın bu kadar güzel olmasının sebebi ironik olarak az çıkması olabilir.Çünkü mangası az çıkınca mangakaya her hafta yetiştirmek zorunda kalan mangakalara göre kurgu vesaireyi tasarlamak için daha fazla süre düşüyor.
Mantıklı geliyor kulağa. Peki normal şekilde mangası devam edecek mi ?

Yani , asıl merak ettiğim neden animeyi bitiriyorlar bu kadar tutmasına rağmen ?

Şu muhabbeti hiç sevmiyorum. Diğerleri de haftalık çıkarmasın o zaman. Haftalık serilerde her bölüm kalite bekleyemezsin ama genel bir kalitesizlik varsa haftalık çıkması bahane olmamalı. Önemli olan kalite, bölüm sayısı değil. Ha HxH'da bu durum yok zaten :D Adam ara verdiği süre boyunca mümkün değil mangayla uğraşmıyodur. Onunki üşengeçlikten.

Belki filler yaparlar. Çok zor değil 3-5 tane karınca koy evrimleşmiş ve bırak onlarla uğraşsınlar.
[ Gon'lar değil tabi uğraşan kişi kurapika olabilir misal ]

Mangası devam ediyor sözde doğru ama o kadar dandik duruyor ki okuyup da serinin kalitesini gözümden düşürmek istemiyorum. Tek dileğim serinin ilerde devam etmesi. Ama şöyle manga baya ilerledikten sonra yani en azından dört beş sene sonra.
Konuşmaları ve açıklamaları okumaktan çizimlere pek takılamıyor insan, merak etme :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık