Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Ging iyi birisimi? 38. bölümde kasette canım ne isterse onu yaparım seni görmek istemiyorum diyor. Eğer bi sebebi yoksa hiç sevmedim bu adamı :D
Baba olacak karekteri yok. Hovarda bir karekter. Aklina felen seyi pat diye yapiyor. Luffynin karekterini L(Death note daki) zekasini al karistir ortaya bu cikar.

DevilHunter

Ging'i hiç sevmiyorum zaten Gon a karşı da o yüzden soğuğum. Hiç annesini merak etmiyor ama babasının şu hareketlerine rağmen saçma bi sevgisi var. Hisoka bile bu çocuğa daha çok babalık yaptı ama çocuk uyansa hemen Gingi aramaya gider :(

Adamın oğluna karşı gösterdiği tek sempati belirtisi Pariston'a "Git Gon ölmez" dediği an. Bu kadar mal olmaya gerek yok, oğlunu görmene engel olan bi durumun yok ayda yılda birde olsa git bir iki gör vakit geçir Hisoka yazıyor oğlana onada görün aklını al koru çoçuğunu bilader yemişim senin gücünü karakterini

Gon ile babasının ilişkisini ben aynı Shanks ile Luffy'nin ilişkisine benzetiyorum. Shanks savaşta Luffy'i görebilirdi istese ama görmek istemedi. Gon'da babasını hakettiği zaman görmek istiyor. Gon'un avı babası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık