Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Zeno çok şekil adam.Yürüyüş tarzı ve ejder tekniği falan iyiydi baya.Seri devam ederse tam dövüşünü görmek isterim.Bir tek chrolloyu kıstırdığında vurduğu fiskeler saçma gelmişti bana.Mangaka orayı yapamamış sanki.Yahu adamı köşeye sıkıştırınca öyle mi olur gıdıklar gibi daha teknik birşeyler görmek isterdim.
Orada ki amacı Chrollo'nun kaçamaması ve Silva'nın işi bitirmesiydi sanırım.Gerçi Zeno o saldırı da işinin bitmeyeceğini biliyor olsa gerek.

Taklitler aslını yaşatır.
Jojo kadar orjinal çok az şey var belki sadece kaslı rol modeli almıştır.
Orada ki amacı Chrollo'nun kaçamaması ve Silva'nın işi bitirmesiydi sanırım.Gerçi Zeno o saldırı da işinin bitmeyeceğini biliyor olsa gerek.
Yok bana orada yaptığı saldırı çok saçma gelmişti.Hani tüm gücüyle vuruyor da işlemiyor sinek ısırığı gibi.Killua elini bıçak gibi yapıp kalp alıyor orada luffy gibi gatling atıyor da etki yok falan.

Diri bir Kurapika benzeri bir tabir vardı, zincir büyüsünden dolayı. Diri bir Kurapika herkesi alırdı, bu karakterler de dahil mi?
Diri bir Kurapika ne la? Kurapika serinin zirve karakterleri karşısında kim köpek kıvamında bir karakter. Bir tek Chrollo'ya karşı gideri olur malum sebepten ötürü onun dışında pek bir bok yiyeceğini sanmam.

Diri bir Kurapika ne la? Kurapika serinin zirve karakterleri karşısında kim köpek kıvamında bir karakter. Bir tek Chrollo'ya karşı gideri olur malum sebepten ötürü onun dışında pek bir bok yiyeceğini sanmam.
Örümceklere büyü yaptı işte, o büyüyü kime yapsa kazanırmış. Gon'un büyük dedesine yapsa ona karşı da kazanır mıydı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık