Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Chrollo yu bile paketlediler ne bilim istese öldürürdü :D
Güç dengesi var seride. Gon ile Killua'nın birini alma ihtimali yok zaten. Kurapika da tek yakaladığında Uvogin'i alıyor. 10 küsür kişiyi nasıl alacak?
Hikayeleri devam ediyor işte onların da.

Hepsini yeneceklerini düşünmen garip geldi. Serinin olayını anlamamışsın pek sanki. :D Öyle havadan adam alma yok. Gücün yetiyorsa.

Güç dengesi var seride. Gon ile Killua'nın birini alma ihtimali yok zaten. Kurapika da tek yakaladığında Uvogin'i alıyor. 10 küsür kişiyi nasıl alacak?
Hikayeleri devam ediyor işte onların da.

Hepsini yeneceklerini düşünmen garip geldi. Serinin olayını anlamamışsın pek sanki. :D Öyle havadan adam alma yok. Gücün yetiyorsa
Güç dengeleri hoşuma gitti aslında ama ne bilin 3 ü bi anda örümcek takımıyla bi mücadeleye giriştiler ben ne b*k yiycekler diyodum zaten.

Animatörlerin şah yaptığı bir seriymiş bu öyle abartı bir şey göremedim çok övülüyordu bir bakayım dedim.Finalde verilen bilgiler seriye umut yeşertilmesini sağlamış ama seri bitmiş ne değişik iş bu ?

Birde mangada iki üç çizime baktım One'nin OPM çizimlerini andırıyor. Konuyu o kadar sevmesem de karakterlerin yüzde 90ına ısındım o yönüyle almış okuyucuyu herhalde :)

Animatörlerin şah yaptığı bir seriymiş bu öyle abartı bir şey göremedim çok övülüyordu bir bakayım dedim.Finalde verilen bilgiler seriye umut yeşertilmesini sağlamış ama seri bitmiş ne değişik iş bu ?

Birde mangada iki üç çizime baktım One'nin OPM çizimlerini andırıyor. Konuyu o kadar sevmesem de karakterlerin yüzde 90ına ısındım o yönüyle almış okuyucuyu herhalde :)
Mangakası hastalığından dolayı ara verip duruyor o yüzden animesi final verdi. Tabi mangası düzenli çıkarsa animesi de çıkabilir.

Sadece karakter değil kurgusu da sarıyor. İzledin mi bilmiyorum fakat izlemeden anlayamazsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık