Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Ciddiyim. Arkadaş sayesinde OP'ye başlamadan önce olacak her şeyi biliyordum öyle diyim. Aa Ace öldü, aaa Zoro yenildi falan. Hiç şaşırtıcı değildi benim için. Seriyi bitir gel öyle konuşuruz. :/ Bu arc'ta duygulanacaksın.
Pouf'u çok severim. :D
Pekoms alır, biliyorsun.

Ciddiyim. Arkadaş sayesinde OP'ye başlamadan önce olacak her şeyi biliyordum öyle diyim. Aa Ace öldü, aaa Zoro yenildi falan. Hiç şaşırtıcı değildi benim için. Seriyi bitir gel öyle konuşuruz. :/ Bu arc'ta duygulanacaksın.
Pouf'u çok severim. :D
Ben o kadar olmasa da az çok bende biliyordum kötü oluyordu :) Herkes duygulanacaksın ağlayacaksın diyor çok merak ediyorum ne olacak diye.
Benim en çok sevdiğim muhafız Yuppi. Kendisi adamın hasıdır :D Bu arada Crowley'in verdiği spoiler çokta önemli bir spoiler değil fakat anlamı büyük.
Fazla anlaşılmadığı için mühim değil :)
Diğerini merak ettim :)
En güçlüleri şerefsiz miyav mı ?

Ben o kadar olmasa da az çok bende biliyordum kötü oluyordu :) Herkes duygulanacaksın ağlayacaksın diyor çok merak ediyorum ne olacak diye.

Hepsi totalde eşit güçtedir. Ama birbirlerine baskın oldukları yetenekleri bulunuyor.

Kişiden kişiye değişir. Eşit gibilerdi yanılmıyorsam da sanki Pitou daha güçlü gibiydi. (Dünyanın en saçma yorumunu yaptım)

Hepsi totalde eşit güçtedir. Ama birbirlerine baskın oldukları yetenekleri bulunuyor.
Anladım iyiymiş o zaman Nen olarak Illumi ve Hisoka'dan iyi oldukları söylendiğine göre güzel şeyler izleyecek gibiyim :)
Kişiden kişiye değişir. Eşit gibilerdi yanılmıyorsam da sanki Pitou daha güçlü gibiydi. (Dünyanın en saçma yorumunu yaptım)
O da iyiymiş nasıl oluyorsa artık :)

Nen olarak en iyi nen'e sahip olan Pitou fakat yetenek olarak ben en güçlü Yuppi'yi buluyorum.
Bildiğin Hulk kendisi ve adamın hasıdır.

Yanlış bilgi olmasın fakat fikir ayrılıkları vardır Togashi mangada bir erkek bedeni ile göstermiştir erkek dememin sebebi düz bir Göğüs bölgesiyle gördüğümüz için ama 2011 animesinde durum biraz farklı tasvir edilmiştir ve Neferpitou Kendinden ''boku'' diye bahsederki genelde Erkekler bu terimi kullanır bu yüzden sonuç olarak Nötr cinsiyet'i kabul edilmiştir Nötr veya özel olarak bahsedilir.Son birşey Animede Bir anne tasviri gibi gösterildiği için wikipedia'da Dişi olarak geçer biraz karışık işte :)

Abi bu şerefsiz miyav Kite'yi öldürdü ya la :(
Şimdi saçmalık var ama bu Miyav'ı doğurmak için ne yemiş bu Kraliçe de Nen'le doğuyor bunlar anlamadım ?
Bunu bende sormuştum.Aldığım cevap kara kıta dan gelme,hem nenli insan yedi anaç hem insanın en düzgün dna larıyla doğurduğu oldu.Yani insanda ki bozuk ya da bozulacak genler bunlardan ayıklanmış bu yüzden über güçlü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık