Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Hanzo demin izlediğim bölümde Gon la olan vs den çekildi bu ne saçmalık abi çocuk sıf inatçı diye sınavı geçti.Hunter dedikleri olay bu mudur yani?

Hanzo demin izlediğim bölümde Gon la olan vs den çekildi bu ne saçmalık abi çocuk sıf inatçı diye sınavı geçti.Hunter dedikleri olay bu mudur yani?
Hanzo çocukluğundan beri savaşıyor ve bu meslek icabı bir çok kişinin canını yakmış. Gon'un kolunu kırdığında ve o kadar dövmesine rağmen Gon'da intikam ateşi görmemiş. Bir nevi ben bu işi çok yaptım normalde birisine bunu yaptığımda intikam isteyen parlayan gözler bana bakardı. Gon'da böyle birşey yok sabaha kadar böyle yapsamda pes etmeyecek diyip çekiliyor.

Dedikleriniz doğruda @Nekomamushi @Kaan @Raiden .Sonuçta bu çocuk lisansı aldı Avcı sıfatına hakaret 1-1 de kimseyi yenecek seviyede değil.
Lisansı aldıda gönüllü olarak almıyor farkettiysen bankaya ipotek ettirip kredi bile çekiyor :D
Olaya 1-1 Vs olarak bakma animeyi sevmemin sebebi zaten baştaki karakterin birden bire güçlenmemesi her önüne çıkana tek atmaması yada yenememesinden kaynaklanıyor. Tamah adasında ve Kimera Karınca arc'ını seveceğinden şüphem yok izlemeye devam et :good:

Dedikleriniz doğruda @Nekomamushi @Kaan @Raiden .Sonuçta bu çocuk lisansı aldı Avcı sıfatına hakaret resmen 1-1 de kimseyi yenecek seviyede değil.
O sene girenler güçlü zaten, Bazı senelerde sınavı kimsenin geçemediği bile oluyormuş bu sınavda zaten şaşırıyor heyettekiler bu kadar kişinin geçmesine. Gon ergenliğe bile girmemiş o sınava girdiğinde :) Killua gibi özel bir aşirettende gelmiyor doğa da tek başına öğrenmiş herşeyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık