Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Az önce 143. bölümde Hisoka şöyle bir cümle kurdu. Önce Alluka'yı öldürüp Killua'nın nefretini kazanırım.Sonra da Killua'yı öldürüp İllumi'nin nefretini kazanırım.Yok bundan iyisi!

Yani Hisoka'nın illumi'nin atarından çekindiği falan yok bence.Orada da Bilerek sinirlendiriyor zaten.
Neredeyse bitmiş veya bitirmişindir bile. Sen şimdi kite ve gyro olayınıda sorarsın:p Alluka'ya kafan takılır, Meruem karşısında dehşete düşmüşündür falan. Zoldyck'ler, örümcekler, hxh organizasyonu ve hisoka hakkında da üç beş kelam edelim;) Nen başlı başına bir olay...

Hiç olmazsa konu açılırdı, karınca arc'ının kıymetini bende ilk başlar bilememiştim ama kara kıta ile beraber düşününce değeri anlaşılabilir :respect:

Neredeyse bitmiş veya bitirmişindir bile. Sen şimdi kite ve gyro olayınıda sorarsın:p Alluka'ya kafan takılır, Meruem karşısında dehşete düşmüşündür falan. Zoldyck'ler, örümcekler, hxh organizasyonu ve hisoka hakkında da üç beş kelam edelim;) Nen başlı başına bir olay...

Hiç olmazsa konu açılırdı, karınca arc'ının kıymetini bende ilk başlar bilememiştim ama kara kıta ile beraber düşününce değeri anlaşılabilir :respect:
Bitti şu an. Son 30 bölümün yarısı vasat altı olsa da, Bazı konularda boşluklar kalsa da (Kara kıta kısmını okumadım henüz belki orada bana sıvama gelen bazı yerlerin cevapları vardır.) Cidden çok sağlam bir anime imiş.Bayağı bayağı sarıyor başından kalkamıyorsun :/ Aklıma takılan 3-4 soru var ama onları da mangadaki 9 bölümü okuduktan sonra sorarım

Gyro olayını ben sorayım. Gyro youpi miydi ? Çok üstünde durdu mangaka ama tamda açıkladılar gibi gelmedi bana

Birkaç sorum olacak

1-) Şimdi Kraliçenin karnından çıkan küçük bir bebek vardı.Colt bunu bakmak için aldı. Aşırı hızlı bir şekilde büyüdü ve benim adım Kite dedi. Bu sırada Gon yoğun bakımdaydı. Gon Yoğun bakımdan çıkana kadar 4-5 yaş daha büyüdü ve kocaman oldu.

Şimdi bu kite kraliçenin karnına nasıl girdi? Niye kız oldu? O kız niye o kadar hızlı büyüdü? Bunların hepsi Pitou dövüşünde seçtiği silahla mı ilgili?

2-) Bu Alluka'nın daha doğrusu şey'in olayı ne? Demek istediğim 6. kuralı tam olarak anlamadım ben. Ayrıca Alluka istediği zaman şeyi çağırabiliyorsa, şeyi kontrol ediyor anlamına gelmiyor mu? O sözde duygusal konuşmadan sonra annesi neden Killua'nın üstündeki kısıtlamayı kaldırdı?

3-) Gyro olayındansa hiçbir şey anlamadım.Gyro kimdi :/

1-2 sorum daha var ama onları da sonra yazarım,Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Aslında bu cevapların çoğu geriye doğru 5-10 sayfaya tek tek baktığınızda var. Birde Bu karıncalar çabuk gelişiyor, nen ve kara kıtadan olmaları dolayısı ile, kite büyük olasılık yeteneğini kullandı son anda veya onun durumuda gyro gibi oldu.

Gyro ile ilgili flashback yapıldı Animede 80'nci bölüme bak.
Gyro yenilmesi için kraliçeye götürüldü, sonra karınca olarak tekrar doğuyor. Zihin gücü ve insanlık için beslediği bastırılamaz nefreti sayesinde kişiliğinin ve hatıralarının korunduğu v.b. yazıyor.
Değişik bir bakış içinde mangada 203'e bak, kraliçe'nin emirlerinden etkilenmediğini yazıyor benliği sayesinde ;)
Wellfin, Hina ve Bizeff onu arıyordu. Gyro'nun yeniden eski imparatorluğunu kurma ve inşaa etme çabası içinde olduğu düşünlüyor falan deniyor wiki'lerde.

Şimdi bu adam oyun bağımlısı felan diyorlarda :/ Bence bu adam hikayesinde sıkıntı yaşadı :/
Takıldı bir noktada bıraktı :/ Olamaz mı ? Düşük ihtimal ama olabilir.
Belki istediği ilham gelmemiştir. Bilmiyorum lan her gün mü oyun oynuyor bu ? İnsan 5 dksını ayıramaz mı lan hikayeye :/
En azından hikayeyi yazsın çizimede gerek yok lanet olsun. Japonyada millet iyi kendini zaptediyor :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık