Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Şu Chrollo'yu adam yerine bile koyamadım bir türlü, hiçbir beklentim de yok. Zeno gibi birini yenmesine imkan dahi vermiyorum.
İşin aslı şu örümcekler komple fan servis. Bi cacık olmaz bunlardan kara kıtada.
Bizimkilere kıtada yardım edecekleri,düşmanımın düşmanı dostumdur felsefesi güdecekleri 1 km öteden belli bence de.Kısacası orada bizimkilere yancı olacaklar.Takviye kuvvet işte.Chrollo dışında iş yapan kimse olacağını sanmıyorum.

Diğerlerinin ölüm kalım savaşını görürüz.Zar zor kazanırlarsa kazanırlar o kadar.

Zeno'yu bence de alamaz.Adam potansiyelli ve çok tecrübeli.En kötü giderken yanında götürür netero gibi.Orada Zeno ve Silva oynadılar sadece.Dövüş yoktu esasında iki tarafta birbirinin gücünü yokladı.

Zaten Netero dedeyi görünce az çok Zeno'yu da görebiliriz. Zeno da baya imba çıkacaktır.
Shonen dedelerinin kaderini paylaşıp ölürse şaşırmam gerçi. Chrollo değil kara kıta öldürür tabi.

Zaten Netero dedeyi görünce az çok Zeno'yu da görebiliriz. Zeno da baya imba çıkacaktır.
Shonen dedelerinin kaderini paylaşıp ölürse şaşırmam gerçi. Chrollo değil kara kıta öldürür tabi.
O olayı sorma ya.Birisi geçenlerde ekşide her seriden tek tek yazmış niye bu dedeler erkenden ölüyor diye isyan etmiş resmen.Okuyunca gülesim geldi. :D

Zeno değilde Maha çok acayip bir şey çıkacak. Zeno Netero yu överken dedeme karşı savaşıp hayatta kalan tek kişi demişti

O olayı sorma ya.Birisi geçenlerde ekşide her seriden tek tek yazmış niye bu dedeler erkenden ölüyor diye isyan etmiş resmen.Okuyunca gülesim geldi. :D
Shonen klasiği diye adlandırmakta geç kaldık bence. :D
Kim başlattı bilmiyorum ama bari beraberinde birilerini götürseler. Netero en etkililerden biriydi ona rağmen rakibini bir şekilde hayata döndürdü mangaka. :/

Zeno değilde Maha çok acayip bir şey çıkacak. Zeno Netero yu överken dedeme karşı savaşıp hayatta kalan tek kişi demişti
Hala o kadar güçlü müdür acep?
Killua bunların yaşına geldiğinde önüne geleni tekler heralde.

Zeno dedemiz dövüşlerde elleri dötünde dövüşüyor, adam karizma ve aşmış artık bazı şeyleri. Zorlanırsa tek elini kullanıyor, daha da zorlanırsa iki elini kullanıyor. Demek ki çok çok zorlanırsa tüm vücudu ve ruhunu katacak işin içine, netero reis gibi :respect:

Zeno'nun dedesi mi ? :D Bu adam kaç yaşında o zaman babası olmasın ?

Killua'nın yaşlı hali Zeno gibi olacak bence.Tabii ondan güçlü olur.Sağ elini bıçak gibi yapması,eğilerek yürümesi boyu posu falan herşey tutuyor görünürde.

Killua'nın babası da Street Fighter karakterlerine çok benziyor yalnız.Balıkadam karatesi tarzında şeyler bekliyorum ondan.

Zeno'nun dedesi mi ? :D Bu adam kaç yaşında o zaman babası olmasın ?

Killua'nın yaşlı hali Zeno gibi olacak bence.Tabii ondan güçlü olur.Sağ elini bıçak gibi yapması,eğilerek yürümesi boyu posu falan herşey tutuyor görünürde.

Killua'nın babası da Street Fighter karakterlerine çok benziyor yalnız.Balıkadam karatesi tarzında şeyler bekliyorum ondan.
98 yaşındaymış önceleri babası denmiş sonradan mangada dedesine çevirmişler.
Adam 31 yaşında dede olmuş.

Adamın düşüşü bile bir karizma.Düşerken de eller arkada.:D

Maha Zoldyck yaşlanınca kurbağaya dönüşmüş resmen.Gençken Netero'ya denktir ama şimdiki halinin öyle olduğunu sanmıyorum.:D

[YOUTUBE]Kc8YWUByhHs[/YOUTUBE]
Adamın taşlardan sıyrılışı bile karizma.

Yalnız seiyuu harika iş çıkartmış Zeno'yu seslendirirken.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık