Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Alluka'nın yetenek çok tehlikeli, öyle her şeyde kullanılacak bir şey değil. Hatta hiç kullanılmasa daha hayırlı olur gibi veya ufak tefek şeyler için istekte bulunacan. Ayrıca kazara yanına falan gitsen ve senden istekte bulunsa al başına belayı:eek:

Zoldyck'lerin onu niye kapalı tuttuğu belli, yoksa ne aile kalır ne de şehir, insanlar veya ülke:( Gerçi Killua'nın elinde terbiye edilirse belki düzelir ;)

Unknown

Hiçbir zodiacın ezik olacağını sanmam. Kayda değer gücü vardır en eziğinin bile bence. Ama özellikle Pariston'dan ve Botobai'den beklentim büyük. Ging ile birlikte bu üçü en sağlamları bence.
Meruem orada bastıra bastıra gücün sadece fiziksel olmadığını gücün başka alanlarda da çıkabileceğini
Avcı kurallarındaavcının yeterli miktarda nen ile avcı olabileceğini söylüyor. Ve Beans ise bastıra bastıra bu Zoidiac grubu Başkanın içki dostları, yakın arkadaşlar ve güvendiği insanlar diye yani illa fiziksel olarak güçlü olacak değiller. Pariston güçlü ama siyaset vb durumlar güçlü herhangi zeka gerektirecek durumda belki en iyilerinden ama fiziksel bir gücü olacağını sanmıyorum. Eğer fiziksel gücü olsaydı başkanın peşinden ayrılıp avlara katılırdı.

Pariston üç yıldız :oleyo:
Peki.

Meruem orada bastıra bastıra gücün sadece fiziksel olmadığını gücün başka alanlardada çıkabileceğini ve Avcı kurallarında avın ve avcının yeterli miktarda nen ile avcı olabileceğini söylüyor. Ve Beans ise bastıra bastıra bu Zoidiac grubu Başkanın içki dostları, yakın arkadaşlar ve güvendiği insanlar diye yani illa fiziksel olarak güçlü olacak değiller. Pariston güçlü ama siyaset vb durumlar güçlü herhangi zeka gerektirecek durumda belki en iyilerinden ama fiziksel bir gücü olacağını sanmıyorum. Eğer fiziksel gücü olsaydı başkanın peşinden ayrılıp avlara katılırdı.

Peki.
Ben şart demiyorum ki. Beklentimi söylüyorum. Hisoka puan verirken hiç de 10-20 diye vermedi verdiklerine. Geri kalan zodiacların da daha aşağı olmasını beklemiyorum ben. Pariston içten pazarlıklı bir eleman. Zamanı gelince bir şeyler göreceğiz. Reis fena çıkacak gör bak. Ama mangayı çıkarması lazım önce :D

Unknown

Ben şart demiyorum ki. Beklentimi söylüyorum. Hisoka puan verirken hiç de 10-20 diye vermedi verdiklerine. Geri kalan zodiacların da daha aşağı olmasını beklemiyorum ben. Pariston içten pazarlıklı bir eleman. Zamanı gelince bir şeyler göreceğiz. Reis fena çıkacak gör bak. Ama mangayı çıkarması lazım önce :D
Yahu zaten çöp değil kesinlikle ama ne Gon dan ne de Killua dan güçlü seviyede fiziksel olarak belki Zodiacların en güçsüzüdür.

Tabi nen yeteneğide önemli Welfin tarzında çıkar ilişkisine bağlı bir gücü vardır ama o kadar da basit ve hatalarla dolu değildir.

Aynen. Animede gösterilmedi ama
mangada kraliçe tarafından yenilip kimera olduktan sonra hemen bilincini kazanıp oradan ayrılıyor. Sonra panelde ''Gon ve Gyro'nun yolları şimdilik kesişmedi ama bir gün karşılaşacaklar'' tarzı bir şeyler yazıyordu.
Bu herif Gyro değil mi onun anılarına sahip olan Kite ile konuşan. Ben yanlış mı hatırladım.

Gyronun kraliçe tarafından yenildiği daha sonra bilincini kazanıp ayrıldığı bölümü birileri atsa keşke :/
Animede öyle bir bölüm yok :W
Animeden bıraktığım yerden mangaya başladım. Çünkü baştan okunacak gibi değil :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık