Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Tamamen zaman kaybı bir seri , çok boş vaktiniz varsa öyle izlemelik dandik bir şeyler arıyorsanız , ya televizyonu açıp Survivor izleyin yada oturup bu seriye bakın.

Onun dışında devasa boyutlarda araklama bir seri. Bu kadarı bence biraz fazla. Dragonball ve Naruto ile benzerlikleri , Fullmetal Alchemist'in Fullmetal Alchemist Brotherhood ile olan benzerliğinden bile fazla .Bu tür şeylerde genelde , Naruto'nun mangasında çıkan şeyin daha sonra HxH mangasında çıktığını görüyoruz .Yani , Naruto'dan , mangası daha önce başladığı halde arak yapabilen efsane bir mangakası var . Dediğim gibi , çok boş vaktiniz varsa izleyebilirsiniz , zaman geçirmelik dandik bir seri. Tavsiye eder miyim ? Ederim. Puan olarak da 4.5 / 10 diyorum.

Benim laptopta 1tb boş alan var şu an ve hiçbir koleksiyonum da yok anime olarak.10 tane falan manga serisi var o kadar.

Roronoa Zoro

Araklama mı? Adam seriyi çok güzel kurgulamış, resmen kusursuz bir seri ve bu seriye laf mı söylüyorsunuz? :/ Gon-Pitou vs. tekrar izledim, keyfim yerine geldi.

Beyler şu Gyonun hikayesi niye anlatıldı ? Çok güzel sahnelerdi ancak olayı anlayamadım :/
Gyo zaten kraliçe tarafından yeniliyor galiba ? Meruemin kişiliği mi bu çocuk ? Hani ne amaçla flaşbek yaptıklar :(

Ha birde en illet olduğum şey yıllarca çalışan adamı anında gelip birinin yenmesi :///
Bu animede istediğimi veremedi :/

Beyler şu Gyonun hikayesi niye anlatıldı ? Çok güzel sahnelerdi ancak olayı anlayamadım :/
Gyo zaten kraliçe tarafından yeniliyor galiba ? Meruemin kişiliği mi bu çocuk ? Hani ne amaçla flaşbek yaptıklar :(

Ha birde en illet olduğum şey yıllarca çalışan adamı anında gelip birinin yenmesi :///
Bu animede istediğimi veremedi :/
Çok hızlı izledin, ondandır. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık