Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Unknown

Dandik ingilizcemle anladığım başlarda ikiside birbirini övüyor.. Togashi nin karıncalardan sonra 5-6 arc lık daha hikayesi varmış.. Togashi fikir için Dövüş sanat filmleri, batı filmleri ve tarih ve efsane ile ilgili kısa filmler izliyormuş. Klasik oda klasiği OP yi yarıladığını söylüyor. OP toriko ile işbirliği içindeymiş ve Oda ya göre Toriko nun başlangıcı Hxh ye benziyormuş. Togashi ye göre benzerlermiş ama Hxh dünyası daha büyükmüş yani daha çok OP ye benziyormuş. Sonrada gülüyor.. :/

Yanlış olabilir ama özet bu şekilde benim anladığıma göre.

Dandik ingilizcemle anladığım başlarda ikiside birbirini övüyor.. Togashi nin karıncalardan sonra 5-6 arc lık daha hikayesi varmış.. Togashi fikir için Dövüş sanat filmleri, batı filmleri ve tarih ve efsane ile ilgili kısa filmler izliyormuş. Klasik oda klasiği OP yi yarıladığını söylüyor. OP toriko ile işbirliği içindeymiş ve Oda ya göre Toriko nun başlangıcı Hxh ye benziyormuş. Togashi ye göre benzerlermiş ama Hxh dünyası daha büyükmüş yani daha çok OP ye benziyormuş. Sonrada gülüyor.. :/

Yanlış olabilir ama özet bu şekilde benim anladığıma göre.
Toriko'ya giydirdiğinin anladım, o yüzden oraları sormuştum:oleyo:

Unknown

Toriko'ya giydirdiğinin anladım, o yüzden oraları sormuştum:oleyo:
Abartı bir giydirmesi yok "Benim dünyam onun dünyasından büyük bir kere" kıvamında bir cümle söyleyip Oda ya paslıyor topu. :D Paslaşıp durmuşlar ikiside beğenmiyor yani Torikoyu. :/

Aslında Togashi sonunda haha diyerek, hem one piece'e rakip olduğunu evren büyüklüğü olarakta seri olarakta, hemde Toriko hxh ve one piece klasmanında değil mesajı veriyor:p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık