Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    91
Aemond'un pişmanlık hissini anlayamadım Vhagar gıdıklasın diye havada çocuğu kovalamadın amaç buydu zaten :)
Amacı o olsa ilk seferde boş geçirtmezdi orda direk öldürürdü zaten. Dalga geçti korkutmak için. Arrax Vhagar'ı vurmasa olay kapanıcaktı diziye göre. Vhagar gibi atarlı ejdere yapılmaz bu.

Amacı o olsa ilk seferde boş geçirtmezdi orda direk öldürürdü zaten. Dalga geçti korkutmak için. Arrax Vhagar'ı vurmasa olay kapanıcaktı diziye göre. Vhagar gibi atarlı ejdere yapılmaz bu.
Salonda kılıcını çekti üzerine yürüdü zaten orada hanemde elçinin kanını akıtmam dedi engel oldular sonra dışarı çıkıp ejderi ile peşine takıldı bana amacı zaten yoketmek gibi geldi yakalamayınca sinirlendi hatta sonuçta Vhagar'ın kovalamada yakalayınca biraz gıdıklayıp salacağını düşünmüyordur bence.Neyse çok şey yapmamak lazım savaş bir şekilde başlayacaktı bu savaşı başlatacak 2 adam vardı ya Daemon ya da Aemond.O da gerçektleşti işte Aemond çok sağlam karakter iyi silah kullanıyor,hırslı ,bir de üstüne Vhagar gibi bir şeytana sahip.Dizilerde filmlerde çok ejderha gördük ilk kez bu kadar ürkütücü bir ejderha tasviri görüyorum o korkuyu hissettiriyor.

Daha son bölümü izlemedim ama 9. Bölümü beğenmedim. Kadın ne ara zırh giydiği de ejderle bastı mekanı, şaka gibi ? Kraliçe ise sağır duymaz uydurur modunda adam bağıra bağıra kızım geçsin dese geçirtecek sanki. Midem bulandı şu kolsuz çocuk için yapılanlardan.

Her bölüm gibi iyi bir bölüm olmasına rağmen beklentim altında kalan tek bölümü oldu. Vhagar vs Arrax ile sağlam bir şeyler görürüz diyordum ama kısa sürede tek yemesi hiç olmadı. :(

O kadar kanlı, el bacak kopmalı şeyler izledim, doğum sahnesi kadar etkilemedi. Cipsi bile bitiremedim. Emma'cım yine döktürmüş.

Vhagar'ın Syrax'a olan uzaklığı göz önüne alınırsa sanırım Aemond 100 metre de Westeros'un en hızlısı desek kimse karşı çıkmazdı.

Her bölüm gibi iyi bir bölüm olmasına rağmen beklentim altında kalan tek bölümü oldu. Vhagar vs Arrax ile sağlam bir şeyler görürüz diyordum ama kısa sürede tek yemesi hiç olmadı. :(

O kadar kanlı, el bacak kopmalı şeyler izledim, doğum sahnesi kadar etkilemedi. Cipsi bile bitiremedim. Emma'cım yine döktürmüş.
Arrax o boyuyla çok bile işe yaradı. Koca ejdere ateş püskürtmeye cüret etmek ne demek. Ölmeyi hak etti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 8)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık