Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    98
1-boşanma rızan ile olmuyor. boşanman için ortaçağ kurallarına göre gidildiğini varsayıyorum 3 şey lazım
a- kocanın kocalık görevini yerine getiremediğinin kanıtlanması lazım (bu da konsey önünde sevişmeleri demek)
b- kuzen ya da daha yakın akraba çıkmalılar (bunlar targ)
c- erkek aldatınca sorun yok ama kadının aldatması boşanma sebebi.
a nın olması durumu valeryonların direkt tahtla aralarının açılması demek. c nin kabulü ise herkes için son.
Uzun bir süre çocuk yapmayıp daha doğrusu yapamayıp, Strong ile anlaşarak Laenor'u öldü gösterebilirlerdi mesela Daemon'la yaptıkları gibi.

Uzun bir süre çocuk yapmayıp daha doğrusu yapamayıp, Strong ile anlaşarak Laenor'u öldü gösterebilirlerdi mesela Daemon'la yaptıkları gibi.
bunu çocuklar doğmdan önce yapsaydı driftmarkı kaybederdi
çocuklar doğduktan sonra yapmasında bir mantık yok. evlilik dışı oldukları için gene gayrimeşru sayılırlar. önemli olan sevişme ve doğumdan önce evli olmaları.
arthur pendragon tahta geçtiğinde bu sebepten baya kişi ile savaştı.

Şimdi güncele geldim. Yani ne desem bilmiyorum. Favori karakterim yok dizi de şu an... hepsi itici geliyor tiplerin. Bir tek Daemon biraz hoşuma gitti... oda pek kimseye eyvallahı yok diye. Bol bol kan dökülsün de bari onu izleyeyim. Bir de Kral gerçekten iyi bir adam... ama aşırı mal... Naruto da ki 3. Hokage gibi... vasıfsız reyiz. Bir de Şu kralın elini birisi delik deşik etsin... ayar oluyorum lavuğa... :d

Şimdi güncele geldim. Yani ne desem bilmiyorum. Favori karakterim yok dizi de şu an... hepsi itici geliyor tiplerin. Bir tek Daemon biraz hoşuma gitti... oda pek kimseye eyvallahı yok diye. Bol bol kan dökülsün de bari onu izleyeyim. Bir de Kral gerçekten iyi bir adam... ama aşırı mal... Naruto da ki 3. Hokage gibi... vasıfsız reyiz. Bir de Şu kralın elini birisi delik deşik etsin... ayar oluyorum lavuğa... :d
Aemond'cu yapalım seni de aga.

Adam bir tane pişmiş domuz görünce kendini kaybetti... ruhsal olarak zayıf sksksk. Ayrıca kardeşi Aegon kadar olmasa da gıcık bir tip. Ama şu da bir gerçek... Aemond, Rhaenyra'nın çocukları çiğ çiğ yer. Çocuklarını beslememiş kadın resmen. Süt kokuyorlar hala. Daemon olmasa yanlarında şansları yok... :D
Tam bir karanlık tarafa geçmiş Anakin. Hırsı yeter.

Adam bir tane pişmiş domuz görünce kendini kaybetti... ruhsal olarak zayıf sksksk. Ayrıca kardeşi Aegon kadar olmasa da gıcık bir tip. Ama şu da bir gerçek... Aemond, Rhaenyra'nın çocukları çiğ çiğ yer. Çocuklarını beslememiş kadın resmen. Süt kokuyorlar hala. Daemon olmasa yanlarında şansları yok... :D
Daemon bile Aemond'un yanında küçük gözüküyor, nasıl bir oyuncu seçimi yaptılarsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık