Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hody'nin Aldığı Tüm Hasarlar

Arlongun da Hordy'nin de beyni, Croconun kancasının ucu etmez. Plot armor olduğundan o zaman Crocoyu yendi Luffy... Croco bunlarla vs atsa 10 dakikasını almaz yenmesi.

@Reiper Usta Don Krieg konusunu bekliyoruz gözümüz yollarda kaldı :) hurdacılar da çok seviyor.
Don reyizin Mihawk kaçırmışlığı var, çaycısını hayde hayde alır :)

Arlongun da Hordy'nin de beyni, Croconun kancasının ucu etmez. Plot armor olduğundan o zaman Crocoyu yendi Luffy... Croco bunlarla vs atsa 10 dakikasını almaz yenmesi.
Plot armor hep vardı ki bu mazeret değil, Arlong karşısında da ölecekti suyun içinde kurtardılar, Hordyde de kan kaybından ölecekti kan nakli yaptılar. Croco bu adamlardan daha zayıf, benim avatara bakın Croconun hayat hikayesini izleyin işte :)

Plot armor hep vardı ki bu mazeret değil, Arlong karşısında da ölecekti suyun içinde kurtardılar, Hordyde de kan kaybından ölecekti kan nakli yaptılar. Croco bu adamlardan daha zayıf, benim avatara bakın Croconun hayat hikayesini izleyin işte :)
@carpe d. em cidden doktor önerelim bu arkadaşa durumu hiç iyiye gitmiyor. :hhh:

Cidden ruhsal problemlerin olabilir. Korktum senden. o_O

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık