Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hody'nin Aldığı Tüm Hasarlar

Bu konunun gerçekten analiz ve incelemeler başlığı altında açıldığına inanamıyorum öncelikle bunu belirtmek isterim. Hayatın kendisine hiçbi anlam yoktur, fakat sen bugün bu uğraşınla gerçekten oralarda bi yerde birileri için bi anlamı olduğunu bana gösterdin.

Sizin kafaya göre öyleydi geçmişte ama gördük... ;)
Konuyu dün açtım yahu, Hody > Croco çıktı, aksini gösterir bir delil yok. :) Hody 2 yıl önce BAA'yı ele geçirse Croco geçemezdi NW'ye. Bak Gyro ile Croco nerdeyse aynı, ikisinin de sol eli yok, birinde kanca var diğerinde altından yengeç kıskacı var. Ödülü bile nerdeyse aynı, 81'e 73 :)

Bu da Gyro'nun sonu, Croco'nun sonu da aynı böyle olurdu. :)

Şimdi aklıma takıldı da Hody su oku atsa Crocoya ve Croco da suyun geleceği yere koka bassa sıkıntı olur mu? Hani logia savunması da yapabilir orayı boşaltıp ama haki bassa ne olur sizce?

Konuyu dün açtım yahu, Hody > Croco çıktı, aksini gösterir bir delil yok. :) Hody 2 yıl önce BAA'yı ele geçirse Croco geçemezdi NW'ye. Bak Gyro ile Croco nerdeyse aynı, ikisinin de sol eli yok, birinde kanca var diğerinde altından yengeç kıskacı var. Ödülü bile nerdeyse aynı, 81'e 73 :)

Bu da Gyro'nun sonu, Croco'nun sonu da aynı böyle olurdu. :)

Hahaha Reiper lütfen yediklerini ve içeriklerine dikkat et. :D

Crocodile'ın dönüşü sende ağır bir hasar bırakmış. Bu yorumlamanın başka bir açıklaması yok çünkü. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık