Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] History's Strongest Disciple Kenichi

Alpamis

Mangası her ne kadar güzel gözükse de animesini hiç sevemedim. Keşke 144 bölümde ne olduğunu bilsem de direk mangasından devam edebilseydim :D

Shun Matsuena'nın Shonen Sunday #51 de yayınlanan One-Shot'ı

#51 Haruka

Son gelişmeler:

Kenichi'nin mangakası Shun Matsuena, Kenichi sonrasında 3 one-shot yayınlayacaktı bunların 2 si derginin 50 ve 51. sayılarında
yayınlanmış son one-shot DEM III ise derginin 52. sayısında yayınlanacak.

Bu one-shotların ardından mangakanın yeni serisi belli oldu. Yeni serinin adı "Tokiwa Kitareri" olacak ve derginin 2015
yayın dönemine girdiği ilk sayıda, dergi kapağında ve renkli ilk sayfa ile okuyucuların karşısına çıkacak.
Diğer one-shotlarda olduğu gibi yeni seride okul hikayesi olacakmış.
hikaye tahmin: ana karakter *ismi* devamlı ezilen bir lise çocuğudur. Hayatına giren elf sayesinde bütün hayatı değişir
:D
hsd manga yorumu. Bizim ustalara bitiyorum ama Elder'e özellikle bittim yahu. Garyu-x ftw!!! :hhh:

Kapaktaki çizim bile Kenichi, acaba aklında çıkartamadığı biri varda hep bu karakteri mi çiziyor yoksa popülariteye göre mi anlayamadım :S

Paralel evren kenichi'mi yapmış la bu adam yeni hikayesinde? Kenichi'nin master olma yolunu gösterebilirken böyle şeylere kalkışması ne kadar da gereksiz olmuş. Anladığım kadarıyla da yayınlanan one-shot'larda kenichi ile alakası yok yeni seriye giriş niteliği mi taşıyor şimdi?

Paralel evren kenichi'mi yapmış la bu adam yeni hikayesinde? Kenichi'nin master olma yolunu gösterebilirken böyle şeylere kalkışması ne kadar da gereksiz olmuş. Anladığım kadarıyla da yayınlanan one-shot'larda kenichi ile alakası yok yeni seriye giriş niteliği mi taşıyor şimdi?
La çok gereksiz harbi ya. Hayır bari Kenichi'nin kopyasını yapmasaymış bari baktıkça kederleniyorum lan

LAN! Apachai! :agla: Nasıl manga bu ya gitti nereden vurdu beni :(

edit: millet bitirmiştir herhalde ama ben daha 402'yi yeni okudum :)

Seriye tekrar başladım ve 320lerdeyim şu an. Şu serideki güç dengesininden rahatsız olan bir tek ben miyim? Yomi'deki Kano herkesi kendinden aşağı gördü ve çevresindekiler sürekli ondan korktu. Bizim Kenichi yine karşısındakini sinir edip karanlık tekniklerle kendine zarar vermesini sağladı falan da falan. Ama anlamadığım kısım 1 numaralı olan bu adamı alıp da ondan aşağı seviyede olanlara karşı neden bu kadar zorlanıyor? Biraz spoiler isteği gibi olacak ama Kenichi düzgün bir şekilde gelişebiliyor mu? Yendiği herkes ya kendine zarar vererek yeniliyor ya da şans. Yetenekle güç dengesi tarzı bir şey kurulmayacak mı bu seride? Asıl dengesizlik Miu'da zaten, Kano'yu yenemiyordu hatta direk bayıltılmıştı. Ama Miu, Kenichi'nin Kano'yu yendikten sonraki halinden bile daha güçlü olarak gösteriliyor. Miu neden bu kadar abartılmış seride anlayamadım. Master seviyesinde yapıp kurtulsa daha iyi olmaz mıydı böyle acındıracağına. Biraz uzun yazdım gibi ama önceden okumaya başladığımda da aynı şeyleri hissediyordum artık dayanamadım :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık