Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] History Strongest Disciple Kenichi

gok408

Bende mangasını takip ediyorum.Bu serinin en iyiler arasında olmamasına şaşıyorum uzun ve bir o kadart da başarılı bir seri.Bleach okumak yerine bunu tercih ettim.

Bide download yapabileceğimiz fansub falan link varsa atabilirmisiniz.

Edit:Buldum beyler gerek kalmadı.

Bundan iyi dövüş spor olarak bir anime yok mangasına başladım oda çok iyi fakat 270'ten 350 ye atlıyor nasıl iş anlamadım başka yerde'de bulamadım bilen varsa tşk'lerimi sunarım :)

Ryner Lute

Bundan iyi dövüş spor olarak bir anime yok mangasına başladım oda çok iyi fakat 270'ten 350 ye atlıyor nasıl iş anlamadım başka yerde'de bulamadım bilen varsa tşk'lerimi sunarım :)
mangaframe güncelden devam ediyor ve çevrilmeyen bölümleride çevirmeye çalışıyorlar o yüzden 270den sonra direk 350 ye geçiyor
bu aradaki kısmı türkçe bulabilirmisin orasını bilmiyorum

Hadnemord

İzlediğim ilk anime. Hajime no İppo ile birlikte OP'den sonra en sevdiğim animedir aynı zamanda. Gel gör ki OVA'lar ile birlikte son verildi animesine. Mangası da bitti, Türkçe olarak bulabilirsiniz. Serinin takipçilerine bir sorum olacak OVA'nın kaçıncı manga bölümüne denk geldiğine dair bilgi var mı?

Çok uzun zamandan beri devamı gelmiyor. Yapan stüdyoda şuan başka seriler ile ilgileniyor. Mangadan bak bence. Sanırım tüm bölümleri türkçe vardı.
Beklediğimden iyiydi.Çocuksu tarafı fazla olmasa daha iyi olurmuş sırf hocalarına ağırlık verse zaman atlaması falan.Tamam teşekkürler zaten öyle yapacaktım bir sorayım dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık