Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] History Strongest Disciple Kenichi

İzlediğim ve her bölümünden keyif aldığım bir anime herkese tavsiye ederim konuya geleyim başrol karakter başlıktanda anlaşılcağı gibi 15 yaşında Kenichi isimli bir karakterimiz çok korkak biridir hatta okulda titrek bacak derler ama şans eseri'ki bir Dojo'ya girer dojo ne diceksiniz ( İçerisinde savaş sanatlarının titizlikle ve büyük bir gayretle çalışıldığı, içeriye girdikten sonra herkesin birbirine saygı ve nezaketle yaklaştığı, antrenmanların büyük bir konsantrasyon ile yapıldığı bir yerdir.) Bürsürü hocanın bulunduğu farklı spor dallarının ve hocaların bulunduğu yere ilk ögrenci olarak 6 farklı dalda 6 usta tarafından eğitilmeye başlar ve herkesin dikkatini çekmekle hikaye başlar özellikle çete grupları :D

Burda'da sıkı eğitim yapan hocaları :D

Kagemaru

İyiymiş ama ben erkek sayısının kadın sayısından fazla olduğu animeleri seyredemiyorum.Çünkü erkeklerin hiç atağa geçmemesine gıcık oluyorum :D

İyiymiş ama ben erkek sayısının kadın sayısından fazla olduğu animeleri seyredemiyorum.Çünkü erkeklerin hiç atağa geçmemesine gıcık oluyorum :D
Kim demiş erkek sayısı kadın sayısından fazla izlemeden karar verme üstteki yorumum tamamen kendi yorumum'dur bence kız sayısı daha fazla :)

baba_38

ama atak meselesi yok bu animede :)

benim burdaki favori karakterim apachai hahaha cok komik ya :D

Animesi bittiğinde bir hayli yadırgamıştım. İyi gibiydi. Neden tutmadı garip geliyor insana. Zevkli bir seridir. Arkadaşlarında belirttiği gibi mangası devam etmekte. Takip etmiyorum gerçi. Etsem mi acaba?:rolleyes:

Animesi bittiğinde bir hayli yadırgamıştım. İyi gibiydi. Neden tutmadı garip geliyor insana. Zevkli bir seridir. Arkadaşlarında belirttiği gibi mangası devam etmekte. Takip etmiyorum gerçi. Etsem mi acaba?:rolleyes:
Kesinlikle! Animesinden sonraki olaylar daha bir ciddiyetle gelişiyor. Daha sağlam teknikler ve dövüşler var ayrıca Kenichi'nin gelişimini izlemek ayrı bir zevk.

Fairy Tail'ı bırak bunu takip et o derece (Erza-sama'ya rağmen bu cümleyi kurdum ben). :D

bravedevil

Sanırım ova sı yapılcak manga kapağında verilmiş ovası için onay alındığı, çok süper bi seri gerçekten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık