Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141
Chrollonun bir sürü yetenekleri var. Hepsinin sakızla idare edebilir mi diye düşündüm. Farklı şeylerde bekliyorum.
Hani güçlü kişilerin görmeye layık olduğu yetenekler. Olabilir sakızlada ama bilemedim. Chrolloyu sakızla almasın.
En azından chrollo zibilyon tane döktürüyor :(
Olabilir.Hisokanın efsun yeteneğine de yatkınlığı var belki birşeyler çıkar oradan.

Yami

O puanlamanın bal gibi de çok önemi var.Adamın oraya geliş nedeni zaten Ging.Baktı yok ağzına göre adam arıyor.Puanlıyor milleti acaba kime sarsam diye.Senin hissettiğin ile benim hissettiğim bir olmak zorunda mı ? Benim yukarda ne demek istediğimi anlamamışsın.Hisoka Netero'yu gördüğünde ölçüyor bakıyor çok sağlam.Ama adamın zaafı var karşısındaki ne kadar güçlü olursa olsun onu bir şekilde yeniceğini düşünüyor.Kendisinden güçlü olduğunu biliyor.Fakat güce olan zaafı ve egosu onunla dövüşmek istiyor.Bak burda bunu nasıl anlatıcam bilmiyorum.Bunu ben söylemiyorum.Hisoka söylüyor.Dövüşseler kaybedicek gerçekte biz izleyince.Ama hisoka onu bir şekilde yeneceğini düşünüyor.Yani benden güçlü dediği adam bile aslında ona göre ondan güçsüz.
Hislerin benim umrumda değil. Hislerini bir mit haline getirmeye çalışman ve fikirlerini resmi bir bilgi gibi empoze etmen üzücü. O puanlama herkesin farklı yorumlayacağı bir durum. Sen ise bunu resmi bir bilgi gibi empoze etmeye uğraşıyorsun. Böyle bir açıklama yok. Örümcek takımının kas gücü en güçlü adamı yenildi. O halde herkes o adamı yenen adama yenilebilir diye düz mantık mı çıkaralim ? Yetenekler önemli. Naruto değil bu. Hisokanın ölçümü felan resmi bir doğrulaması yok.
Yani Chrollodan kas gücü olarak yüksek diye uvagini yenemeyecek mi ? Böyle bir durum yok. Onu söylüyoruz.

Hisoo nu sadece sakızı yoktu herhalde. İşte Chrolla bütün yeteneklerini gösteriyor. Ona göre vardır illa yetenekleri .. Şu anda dezavantajlı gibi görünüyor ama gözlemliyor. Başka yetenekleri illa ki vardır.

Teke tek dövüşte bir İdareci'ye vereceğiniz tek açık dövüşün sonu olur. O yüzden İllumi kazanır bence 1v1'de. Ama Hisoka totalde daha güçlü olabilir.

Roronoa Zoro

Hislerin benim umrumda değil. Hislerini bir mit haline getirmeye çalışman ve fikirlerini resmi bir bilgi gibi empoze etmen üzücü. O puanlama herkesin farklı yorumlayacağı bir durum. Sen ise bunu resmi bir bilgi gibi empoze etmeye uğraşıyorsun. Böyle bir açıklama yok. Örümcek takımının kas gücü en güçlü adamı yenildi. O halde herkes o adamı yenen adama yenilebilir diye düz mantık mı çıkaralim ? Yetenekler önemli. Naruto değil bu. Hisokanın ölçümü felan resmi bir doğrulaması yok.
Yani Chrollodan kas gücü olarak yüksek diye uvagini yenemeyecek mi ? Böyle bir durum yok. Onu söylüyoruz.
Ben söylediklerim kesin şeyler mi diyorum.Ben her yazdığım yorumun sonuna ya da başına bence,böyle düşünüyorum,böyle olabilir diyorum unutmadım taktirde.Resmi bilgi gibi empoze ettiğim filan yok . Seride sanki her şey açıklanmış gibi konuşuyorsunuz.Tabiki de kendi çıkarımları,hislerimi,düşüncelerimi söylicem.Sizler söylemiyor musunuz ? Buranın amacı ney zaten ? Birbirimizle fikir alışverişinde bulunup düşüncelerimizi birbirimize aktarmak.Sizler kendi düşüncelerinizi söylerken hava hoş biz söyleyince neden bu kadar zoronuza gidiyor ? Anlamıyorum ya gerçekten anlamıyorum.Adam gibi dersin böyle böyle bak bence şurası şöyle olucak adam gibi tartışırız.Mantıklı gördüğüm yerlerde ha haklıymışsın doğru derim .Ama şu yaptığın terbiyesizlik . Böyle düşünüyorum kardeşim var mı ötesi benim dşüncem bu .Senle aynı düşünmüyoruz diye yazmıcakmıyım buraya düşüncemi.Yanlış düşünüyorum belki olabilir .Seride açıklanır bazı şeyler ha hatalıymışım derim.Bunu derim yani .Zorumada gitmez .Ama buraya her zaman düşündüğüm şeyi yazıcam.Herkesten farklı düşünüyor olsam bile.

Yami

Ben söylediklerim kesin şeyler mi diyorum.Ben her yazdığım yorumun sonuna ya da başına bence,böyle düşünüyorum,böyle olabilir diyorum unutmadım taktirde.Resmi bilgi gibi empoze ettiğim filan yok . Seride sanki her şey açıklanmış gibi konuşuyorsunuz.Tabiki de kendi çıkarımları,hislerimi,düşüncelerimi söylicem.Sizler söylemiyor musunuz ? Buranın amacı ney zaten ? Birbirimizle fikir alışverişinde bulunup düşüncelerimizi birbirimize aktarmak.Sizler kendi düşüncelerinizi söylerken hava hoş biz söyleyince neden bu kadar zoronuza gidiyor ? Anlamıyorum ya gerçekten anlamıyorum.Adam gibi dersin böyle böyle bak bence şurası şöyle olucak adam gibi tartışırız.Mantıklı gördüğüm yerlerde ha haklıymışsın doğru derim .Ama şu yaptığın terbiyesizlik . Böyle düşünüyorum kardeşim var mı ötesi benim dşüncem bu .Senle aynı düşünmüyoruz diye yazmıcakmıyım buraya düşüncemi.Yanlış düşünüyorum belki olabilir .Seride açıklanır bazı şeyler ha hatalıymışım derim.Bunu derim yani .Zorumada gitmez .Ama buraya her zaman düşündüğüm şeyi yazıcam.Herkesten farklı düşünüyor olsam bile.
Sakin ol ben kızmaya değecek biri değilim :(
Kardeşim adam çok zeki her şeyi ile analiz ediyor.O verdiği puan sadece gücü dil korkak olup olmaması,zeki mi değil mi,kendisi gibi güç azmanı mı,kazanmak için her şeyini verip vermeyeceği bütün noktaları ile tartıyor ve bu özelliklere göre puan veriyor.Bu adamın tek amacı tatmin olmak.
Bak burada puan sistemini açıklanmış bir bilgi gibi yansıtmışsın. Ve bu bir mit olabilir.
Onun önüne geçmek istedim. Özür dilerim niye bağrıyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık