Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hastalık Meyvesi ve Oluşturabileceği Hastalıklar

Literatüre bu katkından ötürü seni tebrik ederim :alkis:Kaynak göstermeden kullanmaya müsaade var mı?
Law'ın ıkınarak kullandığı hakiyi çizimden anlayamadım h haki mi b haki mi dolayısıyla daha önce haki çıkarmak için ıkınmaya gerek olmadığından bunun ıkınarak çıkarılan bir haki olduğunu düşündüm. Tabiiki isteyen istediğini kullanabilir :D
Anaaa Hancock :hoo: Taşa dönenler hakiyle düzelebilir mi acaba?
Taşa dönenler artık ıkınamayacağı için düzelemez. Tahminimce BM ve Kaidou'nun Law'ın roomunda yerlerinin değiştirilememesi gibi Hancock'un saldırısını baştan engellemek gerekiyor yani saldırı anında ıkınma hakisi kullanmak gerekiyor. Ve Teach'in verdiği reaksiyonda seni bırakırsam bizi de taşa çevirirsin diyordu. Ya Teach bu haki türünü kullanamıyor ya da Hancock'un meyvesi bunlardan üstte kalıyor.

Roger'in hastalığı
Adaya çıkmak istemiyorum hastalığı/adaya gidersem ölürüm hastalığı vs.
Roger'in hastalığını bende merak ediyorum ama bu evrende iyileşmeyecek korsanlar kralının çaresini bulamayacağı tek hastalık bana göre yaşlılık olurdu. Hele ki Roger'ın meyvesiz olduğu doğrulanırsa Luffy'nin meyvesi yoksa vücudunu yoracak bilemiyorum. Belki açıklanır ama pek mantığıma yatmaz. Adaya çıkarsam ölürüm hastalığı da güzel olurdu bence :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık