Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Aynen öyle . Ya seri de gerçekten bir amiralin tüm gücünü görebilsek bu algı yıkılır. Yonkoular sürekli övüle övüle amiraller çöp bi makam gibi gözüküyor. İleri de görücez nasıl hayvan olduklarını. Şöyle düşün abi nasıl dünyada 4-5 yonkou gücünde adam varsa denizcilerde de o kadar seviye de amiral var. Dünyayı yöneten örgütün en iyi 3 ü olmak bu kadar küçümsenmemeli.
Amirallerin üstünde emir aldıkları adamlar var diye bu kadar ezikleniyorlar.Misal akainunun goroseilerle olan laf çatışması.Yonkouya öyle laf çarpabilecek (köpek çekebilecek diyedebiliriz) kimse yok üstlerinde.

Aynen öyle . Ya seri de gerçekten bir amiralin tüm gücünü görebilsek bu algı yıkılır. Yonkoular sürekli övüle övüle amiraller çöp bi makam gibi gözüküyor. İleri de görücez nasıl hayvan olduklarını. Şöyle düşün abi nasıl dünyada 4-5 yonkou gücünde adam varsa denizcilerde de o kadar seviye de amiral var. Dünyayı yöneten örgütün en iyi 3 ü olmak bu kadar küçümsenmemeli.
4-5 yonkou gücünde kim var bu seride merak ettim

Peluş yonko seviyesindedir o kadar bigmomın vuruşlarını karşıladı jinbe yonko üstüdür bigmomı savunmakla kalmadı neredeyse öldürecek bi hareket çekti

Ray in yaşlı hali nasıl denk oluyor amirale kısa bir süre oyaladı sadece onda da canı çıktı ve kizaru nun yüz ifadesi her şeyi anlatıyor dövüş devam etse ray i daha göremezdik. Yaşlı ray amiral ayarında falan değil yani.
Güzel tespit orayı atladım en fazla tutabilirdi katılıyorum bk tartışınca birşeyler öğreniyoruz birbirimizden

Ben Sanji'nin Kizaruyu yenebilmesine ihtimal dahi vermiyorum. Uber bir meyve ile yine ihtimal vermiyorum. Kizaruyu yenebilmesi için Luffy kadar potansiyeli olması gerekir. Zoroda var fakat ona bile kesin yenebilir demek haksızlık olur denk bir çarpışma olur.

Luffy=Yonkou üzeri
Zoro=Yonkou
Jinbei-Sanji= Amiral seviyesi
Franky-Robin= Amiral altı
Usopp-Brook= Koramiral Üstü
Nami-Chopper=Koramiral

Kıyaslamam Şöyle;

Yonkou Üstü= KK
Yonkou= BB
Amiral= Kizaru
Amiral Altı= Doflamingo
Koramiral Üstü= 2 Yıl önceki Lucci
Koramiral= Vergo
Koramiral Altı= 2 yıl önceki Jabura
Jinbei nin daha upgrade alma şansı yok adam zirvesini yaşıyor kanımca. Hadi Luffy 2 yıl önce tek yedi ama potansiyeli yüksek yaşı genç haki bilmiyordu vs. Sanji 2yıl sonra bile amiral altı dediğin doflamingodan tek yiyordu bak hafif denklik belirtisi gösteren bir dövüş bile olmadi adam tek yiyordu. Diyorsun ki bu adam Amiral seviyesi olur , bence mümkünati yok böyle birşeyin.
Eğer olursa Nami'nin Vergoyu aldığı bir seriyi izlemek insanlara ne derece haz verir şüphe içerisinde olurdum.

Jinbei nin daha upgrade alma şansı yok adam zirvesini yaşıyor kanımca. Hadi Luffy 2 yıl önce tek yedi ama potansiyeli yüksek yaşı genç haki bilmiyordu vs. Sanji 2yıl sonra bile amiral altı dediğin doflamingodan tek yiyordu bak hafif denklik belirtisi gösteren bir dövüş bile olmadi adam tek yiyordu. Diyorsun ki bu adam Amiral seviyesi olur , bence mümkünati yok böyle birşeyin.
Eğer olursa Nami'nin Vergoyu aldığı bir seriyi izlemek insanlara ne derece haz verir şüphe içerisinde olurdum.
Sanji cidden tırt. Bu adamın normalde geleceği en uç nokta sağ kol olmalı ki o da en güçlü 3. Sağ kol falan. Kk tayfasında olduğu için amiral olacak diyorum ben de. Yoksa..... :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık