Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Belli olmaz ama şöle ki roger veya beyaz dedenin tayfalarına bakalım buggy shici oldu(troll bence gerçi),shanks yonkou,karasakal yonkou,karakral yaşlı haliyle amiral seviyesinde bence bu seviyelerde olmalılar.

Hadi hort yapalım. :/

Monkey D. Luffy---Korsanlar Kralı Serinin yaşayan en güçlüsü ve diğer efsanlerle denk ya da daha güçlü

Roronoa Zoro---Amiral üstü bir seviye. Yonko gücü göremesem de yonko olsa sırıtmaz.

Vinsmoke Sanji---Amiral ya da Marco

Jinbe--- Eğer tayfaya geliyorsa bu gelişeceği anlamına gelir. O zaman Jozu-Vista filan olur.

Franky---Jinbe ile yakın

Frankyden sonrasına seviye belirlemek zor. Ya da bu seviye için karşılık olarak bir isim yazmak.

Yazdığım 5 ismin korsanlar kralı tayfası üyeleri olduğunu unutmayalım. Ve değerlendirirken kendi güç mantığınıza göre değerlendirmeyin. Siz atıyorum Zoro'ya az demişsin diyebilirsiniz ama benim için amiralin üstü ve yonkoya yakın olmak demek muazzam ve kk sağ koluna yakışır bir güç düzeyi.

Luffy = Roger
Zoro = Mihawk (+)
Sanji = Kizaru
Jinbei = Marco
Franky = Jozu
Usopp = Yasopp
Brook- Vista (--)
Chopper = Nekomamushi
Robin - Hancock
Nami - Tsuru

Luffy = KK

Zoro = Yonkou

Sanji = Filo amirali

Jinbei = Amiral

Franky, Brook= Sağ kol- Sol kol ayarı

Usopp = 2. adam

Nami, Robin= Tayfa üyesi

Chopper = Çöp

Bunlar benim umduklarım. Ama bu seride çok fazla müttefik olduğundan ve hepsinin potansiyeli olduğundan ne olduğu belli olmaz. Tayfada ki Monster trio dışındakiler çok aşağılarda kalabilirler.

Milletin üst limiti Roger, bigmomla dövüşmemiş bile. Bizimki ryuma, alayına gider alayına atar (tek)

Zoro, eğer ki ryumayı geçerse Luffy ile beraber 2 kral diye manga kapağında görebiliriz Roger ve WB gibi.

Seri sonu Luffy = Zoro olur.
Sanji > Kizaru olur.
Jinbei de King seviyesi olur.

Hepsi önemsiz. Seri sonu Zoro, Ryuuma The serinin açık ara zirvesini asarak, serinin everesti olur. Canısı sıkılınca , Amiral tekler, Yonkou'lar ile oynar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık